Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie społeczność wykopu! Jako, że na bazie poprzedniego wpisu o zakupie Phaetona V10 wieszczono mi mocną konkurencję dla #prestizowygruz i proszono o jakiś tag do śledzenia to nie pozostało mi nic innego jak stworzyć tag #weekendowyfejton pod którym będę umieszczał wam smaczki i kosztorysy tej oto ekonomicznej furki. Sam jestem ciekaw ile właduję w niego na przestrzeni najbliższych miesięcy. Na ten cel stworzę Excela, którym będę się dzielił na przestrzeni czasu. Oby ś.p Ferdynand Piech miał mój egzemplarz w opiece!

Na pierwszy ogień pójdzie spalanie poza miastem na baaardzo spokojnej bujance. Trasa miała 45 kilometrów w skład której wchodził wyjazd z miasta (stanie na może 2-3 światłach) i jazda w okolicach 80-110 bez gwałtownego przyśpieszania i wyprzedzania. Po prostu spokojna jazda i napawanie się wspaniale grającymi głośnikami. Personalnie wynik bardzo mnie zdziwił, was być może też. Będzie on umieszczony w komentarzu.

#motoryzacja #phaeton
Pobierz M.....t - Witam serdecznie społeczność wykopu! Jako, że na bazie poprzedniego wpisu o...
źródło: comment_1619707984VK7Xi1AnjVkfpCrXpqx0uE.jpg
  • 51
@MrPat: Szerokości życzę, chłopcy na forum mega fajni, zloty też są fajne. Miałem 4,2, sprzedałem ponieważ nie umiałem znaleźć elektryków (a to głównie padało) którzy umieliby się nim zająć. Spalanie 16 l. miasto 30%, w gazie spalanie 14 litrów. Auto genialne i tanie, ale nawet serwis VW nie dawał sobie z nim rady...
inforozrywka- zgadzam się, podpięcie Android Auto/Apple Carplay to jeden z najlepszych feature'ów ostatniego czasu. Tutaj mogę wrzucić radio z obsługą tego, jednak wybiorę adapter bluetooth który montowany jest zamiast zmieniarki płyt CD. Wedle forumowiczów klubu Phaetona- muzyka nie traci na jakości


@MrPat:
Jako ktoś żyjący z obróbki dźwięku powiem "zależy jaki kto ma słuch". Wrzucenie Yatoura ma sens i jakość będzie taka sama, jeśli będziesz słuchał z plików FLAC, które są
Vel Satis 2.O dCi nie jest tak nietypowy jak 3,5 V6 :)

@czterypalcewnatalce: No nie wiem - 3.5V6 jest całkiem sporo. Znasz dane sprzedażowe?


To że nie jest najmocniejszy, nie znaczy, że jest od razu najrzadszy. 3.5V6 szły przez całą produkcję, a 2.0 dCi tylko przez bodajże 3 ostatnie lata

Tu masz dane sprzedażowe:
https://carsalesbase.com/europe-renault-vel-satis/

Nawet gdyby wszystkie auta z 2006-09 były 2.0 dCi to i tak nie byłoby ich aż
Pobierz Dawkins_Wszechwiedzacy - > Vel Satis 2.O dCi nie jest tak nietypowy jak 3,5 V6 :)
@c...
źródło: comment_1619725271QxcsDfDj0XoshcxI4GEzb1.jpg
@Dawkins_Wszechwiedzacy: O, to posłucham eksperta i zobaczę czym jest Yatour. A co do kolegi z grupy Vel Satisowej to patrząc na zdjęcie w głowie mam tylko pastę „Mój stary to fanatyk Vel Satisów. Pół podwórka #!$%@? Vel Satisami” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sebastian_II_Mordeczka: Nie zapamiętuje mi dokładnej pozycji lusterka kiedy wybieram jeden z profili na fotelu. Boczne ustawiają się tak jak powinny, a środkowe trzeba trochę
O, to posłucham eksperta i zobaczę czym jest Yatour. A co do kolegi z grupy Vel Satisowej to patrząc na zdjęcie w głowie mam tylko pastę „Mój stary to fanatyk Vel Satisów. Pół podwórka #!$%@? Vel Satisami” ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrPat: Też pomyślałem o przerobieniu pod niego tej pasty xD

Jest jeszcze w Polsce typ, który ma 7 Avantime'ów. Do niego też to pasuje.

Yatour to
Pobierz Dawkins_Wszechwiedzacy - > O, to posłucham eksperta i zobaczę czym jest Yatour. A co ...
źródło: comment_1619726885kXu7vhJsIFCi3HI1RG3PhL.jpg