Wpis z mikrobloga

Siemano mirki, mam w planach kupić mieszkanie z ogródkiem i widokiem na dość jebitne pole. Zastanawia mnie czy ktoś na tym polu może się wybudować, z tego co znalazłem jest to działka rolna. Jakoś mi nie przeszkadza to, że może coś powstać na tym polu jednak wolałbym wiedzieć przed kupnem. Identyfikator działki obok 141802_4.0117.9 Józefosław gmina Piaseczno.
Jak najlepiej to sprawdzić co na tym terenie planują?

#budownictwo #budujzwykopem #mieszkanie
marek-gostkowski - Siemano mirki, mam w planach kupić mieszkanie z ogródkiem i widoki...

źródło: comment_1619642927NoypI5fpBQiOFTc1iLieKk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek-gostkowski: oprócz mpzp sprawdź studium zagospodarowania, mówi mniej więcej co się zmieni przy następnej iteracji.
Natomiast z własnego doświadczenia, gdyby się tam coś dało wybudować to pewnie ten developer kupiłby więcej pola od rolnika i postawił tam dłuższe szeregowce ;)

  • Odpowiedz
@marek-gostkowski nie otwiera mi się ten link, jeżeli klasa ziemi na działce rolnej jest od I do III, to nikła szansa na zabudowę na niej czego kolwiek, przy takich klasach trzeba wystąpić do ministra o odrolnienie a z tego co się orientuję to niechętnie się na to zgadza
  • Odpowiedz
@marek-gostkowski: pewności nigdy mieć nie będziesz, chyba że będzie rzeka za płotem.

Działkę rolną można bez problemu odrolnic i chwilę później już budować, szczególnie że z tego co się orientuję jest to popularna okolica na zabudowy bliźniacze i małe domki od dewelopera.
  • Odpowiedz