Wpis z mikrobloga

@Sgrzenk: ludzie robią z tego jakąś totalną nadinterpretację. Słyszą „worek treningowy” i od razu myślą dosłownie o biciu. Mogła napisać o byciu kozłem ofiarnym i wtedy nie byłoby spekulacji xD. Nie doszukiwałabym się tam niewiadomo czego, jakichś traum z przeszłości i zatrważających taśm prawdy a po prostu tego, że nie chce być jako jedyna krytykowana na podstawie tego co jest przedstawione w odcinkach. Ta krytyka to już jak wiemy, oddzielny temat
@Olixi: z tym workiem treningowym się zgadzam w stu procentach. Gdzieś tam już czytałam komentarze takiego kółka broniących jej fanek, że na 100 ją uderzył i generalnie przemoc stosował psychiczną w postaci ,,spokojnie", w sytuacji kiedy ewidentnie te słowa są skierowane do kontrowersyjnego wyboru i jego konsekwencji ... ręce opadają. Ale zastanawiam cóż takiego może się okazać, bo zaprzeczyć temu co powiedziała będzie trudno (vide: zachowanie w ogrodzie japońskim było tak
@Opportunist: w sumie przeszlo mi przez mysl ,ze moze odkryla ,ze jest gejem bo kiedys na instagramie napisala ,ze gdyby nie miala wiedzy ,ktora ma teraz to nadal wstapilaby do programu. Oczywiscie to napewno moja nadinterpretacja/teoria spiskowa moglo chodzi o cokolwiek ,ale tak mi sie przypomnialo po przeczytaniu twojego komentarza ( ͡º ͜ʖ͡º)