Wpis z mikrobloga

@lizakoo: @aksal89: bardzo dobrze potencjalnemu mordercy należy się wszystko to co najgorsze
1 podczas ucieczki po ulicach mógł uderzyć w inny samochód/ pieszego
2 wpadając pod pociąg wymusił by gwałtowne hamowanie wystarczyło by że pasażer schylał by się po coś z torby między nogami- hamowanie- uderzenie głową w element przed nim niby mało prawdopodobne ale jak ktoś ma szczęście to i palec w dupie złamie
@lizakoo: bandytą, który ucieka przed policją, taranuje zapory na przejeździe i jest skłonny ryzykować własnym i cudzym życiem. Gdyby tego debila trafił pociąg na przejeździe, to z impetem by się wrąbał w golfa na pierwszym planie. Takiemu debilowi z czystym sumieniem należy życzyć śmierci, żeby nikomu więcej nie zaszkodził.
@enron: W ogóle nie pochyliłeś się nad tym czy kara jest współmierna do winy. Czym różni się człowiek, który jedzie 80km/h w terenie zabudowanym i zamiast zatrzymać się na stopie tylko lekko zwalnia, od tego gościa tutaj (Może nie różni się wg ciebie i oboje powinni zostać zabici)? Rozumiem, że twoje poglądy są takie, że za złamanie prawa należy się śmierć.
Twoje ostatnie zdanie "(...) żeby nikomu więcej nie zaszkodził." -
@lizakoo: ale nie dociera do ciebie, że krzywda mogła się stać a za samo stwarzanie zagrożenia gość jest chwastem społecznym? Raz miał farta i nie uderzył w żaden pojazd ani pociąg, ale widzisz na nagraniu dalszą ucieczkę?
Myślisz, że gdyby ludzie przechodzili na pasach to uciekając w ten sposób by się zatrzymał?
Ja w to wątpię, bo widać że gość #!$%@?ęty, policja za brak maseczki go raczej nie goni.
@Aroneu: okej, ale ile jest takich sytuacji na drogach? Dwa lata temu gościu mi przywalił w tył mojego samochodu z całym impetem, bo kiepał szluge i nie widział, że się zmienia światło na czerwone. Wypieprzyło mnie na środek skrzyżowania i obróciło o 180 stopni. Mogło mnie jebnąć auto, które miało wówczas zielone, mogłem rozjechać ludzi gdyby przechodzili na pasach, ale wiesz co.. nikt nie przechodził i żadne auto akurat nie jechało.
@lizakoo: a umiesz odróżnić wypadek od w pełni świadomego działania? Jeśli ktoś się decyduje na ucieczkę przed policją i świadomie ryzykuje życiem innych ludzi to jest śmieciem, dla którego nie ma miejsca w społeczeństwie. Tak, debil wyprzedzający na trzeciego też jest śmieciem - ale mniejszego pokroju i nadającym się jeszcze do zreformowania.