Wpis z mikrobloga

Ale co z charakterem o którym tak różowe ochoczo wspominają?!
To może teraz my stwórzmy w komentarzach listę zawodów kobiet, które was mężczyzn odstraszają, bo są mało ambitne?
Ja zaczynam: Makijażystka. W ogóle to nawet zawodem nazwać nie można, bo każda głupia baba może sobie twarz wypucować żeby świeciła się jak psu jajca xD

#przegryw #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: comment_1619458623OGQt7rsOsNevVrRV191i6s.jpg
  • 36
To może teraz my stwórzmy w komentarzach listę zawodów kobiet, które was mężczyzn odstraszają, bo są mało ambitne?


@sebsossj: Mnie nie odstrasza zawód makijażystki, szkoda, że mam dwie lewe ręce do plastyki, bo wiem, że niezły z tego hajs nawet.
@sebsossj: samo założenie że coś odstrasza kobiety i lepiej o tym nie mówić to wielkie xd a zarazem coś szkodliwego co powinno być zdjęte..

Co do zawodów które mnie odstraszają.. to prostytutka, pielęgniarka i bezrobotna, ale w przypadku tej drugiej mógłbym dać szanse z ogromnym dystansem.
@sebsossj: Przecież akurat zawód bardzo dobrze świadczy o osobie. Może naprawdę dużo o kimś powiedzieć.
O ambicjach, zdolnościach intelektualnych, również o ekstrawersji/introwersji
jakie konsekwencje z bycia pielęgniarką? XD


@Krynicka:
Raz. To sama charakterystyka pracy..
Z reguły takie osoby robia na dwa etaty, czyli szpital i coś prywatnego. Nie ma ich po 12-16h dziennie, brak praktycznie dni wolnych. W takich warunkach ciężko rozwijać związek, kiedy macie dla siebie po 6h dziennie wieczorem i w nocy. i ani nigdzie nie pojedziecie nie pozwiedzacie bo nie ma kiedy. Raz na pół roku jak uda się mieć
@r5678: ciekawa opinia.
Ja znam pielęgniarki- starsze (rodzice moich znajomych) i są ok, oraz dwie młode- i one wydawały mi się osobami, które lubią się znęcać właśnie. Byłam ciekawa twoich spostrzeżeń.
@r5678: znam wiele pielęgniarek i rzeczywiście zazwyczaj każda z nich jest siedliskiem wszystkich negatywnych cech charakteru. Ponadto rozwiązłość seksualna u nich na dużo wyższym poziomie nawet niż u statystycznej #p0lki. A weź w sprawach służbowych się dogadają z taką. Pewność siebie przerażająca. Z nimi trzeba krócej niż z żoną, bo jak się rozkręci taka to masakra.