Wpis z mikrobloga

@Dudleuss: Zacznij skakać na bungee albo maluj obrazy. Wtedy laski będą Ci obciągały na sam twój widok, a wszystkie koleżanki zmienią do Ciebie nastawienie o 180 stopni i zaczną się ślinić na widok twojego pędzla. Znam kogoś kto zna kogoś kto słyszał o kimś kto ma 160 cm wzrostu, morde 2/10 ale zbiera znaczki i dzięki temu rucha wszystkie napotkane kobiety dzięki swojej pasji
  • Odpowiedz
@czarny_black: To prawda. Musisz mieć ukończone studia wyższe z wyróżnieniem. Jeśli chcesz zaimponować kobiecie konieczna biegła znajomość języków (angielski i hiszpański to podstawa). Nie da sie mieć dziewczyny bez obycia w literaturze (co najmniej 50 przeczytanych książek rocznie). Mając własne laboratorium stajesz się gigachadem ruchającym hurtowo modelki
  • Odpowiedz
@BrockLanders: on nie jest jakis taki przypakowany, z genetyka chada nie jest to bardzo trudne do zrobiania. Fakt wymaga to pracy i dyscypliny ale nie do tego stopnia, nie zebym mu umniejszal poprostu wiem jak mi postepy na silce latwo przychodza z wlasnego doświadczenia
  • Odpowiedz
@czarny_black: owszem, nie jest wielki, ale utrzymanie niskiego BF (ergo-kaloryfer) przy nawet takiej muskulaturze to naprawdę wymagająca sprawa, szczególnie pod względem odżywiania (no chyba, że ktoś faktycznie jest genetycznym wygrywem, ale z obserwacji na siłce wiem, że poza ludźmi jadącymi na bombie, ze świecą szukać ładnie wyżyłowanych pakerów).

Meritum jest takie, że siłka musi być jego zajawką, więc stawianie sprawy na zasadzie "jak jesteś Chadem to możesz nawet grać w
  • Odpowiedz