Wpis z mikrobloga

@frow: Parę dni temu miałem taką sytuacje: wchodzę do windy i słyszę, że ktos wchodzi do klatki, to cyk machnąłem ręką i okazało sie, że ładna dziewczyna, na mój widok mówi: O zatrzymał pan dla mnie windę, ja tak, czy cos w tym dziwnego ? a ona, że miała ostatnio sytuacje kiedy czekała na parterze na winde i cos patrzyła w telefonie, nagle jakaś baba się obok niej pojawiła drzwi od
miała ostatnio sytuacje kiedy czekała na parterze na winde i cos patrzyła w telefonie, nagle jakaś baba się obok niej pojawiła drzwi od windy sie otworzyły baba wsiadła a kiedy ona chciała wejśc to jej ta baba powiedziała, że covid i jeździmy pojedyńczo, pa pa dowidzenia i pojechała,


@neoklasyk: miałem podobnie, z tym, ze to ja się pojawiłem z nienacka, a baba która weszła do windy przede mną wysiadła i powiedziała,
@frow: @frow: Pamiętam jak kiedyś wsiadłem z kimś do windy, gdy zaczęła się zamykać zauważyłem osobę która do niej biegnie, więc odruchowo zacząłem #!$%@?ć w przycisk otwierania drzwi. Niestety nic to nie dało i winda pojechała w górę. Osoba która była ze mną w windzie zaczęła nerwowo chichotać i szybko wysiadła, dopiero potem się zorientowałem ze #!$%@?łem w przycisk zamykania drzwi ¯\_(ツ)_/¯
@frow: pamiętam jak w akademiku była możliwość zatrzymania windy przed piętrem i ruszenie od razu bez szansy na otworzenie drzwi. wtedy to za każdym razem jak widzieliśmy, że ktoś czeka na winde, to hamulec nożny przed pietrem a później normalnie ruszenie z pominięciem piętra
@frow mam takiego znajomego przegrywa co jak chodzi do windy to klika piętro i staje tyłem do drzwi przy przeciwległej scianie z sluchawkami w uszach i grzebie w telefonie, pytam go czemu tak a on ze aby unikac sytuacji ze musi komuś przytrzymać drzwi ()
To trzeba być spierdoxem jakimś, ja tam jak ktoś biegnie, to wkładam nogę między drzwi. Wpada taki ktoś, dziękuję, uśmiechnie się i #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kleopatrixx: najgorzej jak chce sie nacisnąć przycisk do otwierania drzwi ale jest już za późno i drzwi się zamykają i jest ten ułamek sekundy kontaktu wzrokowego w szparze w drzwiach gdy ta druga osoba myśli że naciskasz przycisk zamknięcia :|
@frow:
Podoba ci się bardzo jedna dupa w pracy.
Nigdy nie zagadujesz, czekasz na "dogodną okazję".
Kończysz pracę.
Idziesz do windy.
Winda przyjeżdza pusta, drzwi się otwierają.
Wchodzisz do windy czujesz że ktoś się w niej przed chwilą spierdział.
#!$%@? tam, jakoś dojadę na parter, może nikt nie wsiądzie.
Winda zatrzymuje się piętro niżej.
Do windy wsiada dupa na którą lecisz.
Myślisz sobie: "nie, to się nie dzieje".
Jedziecie oboje dziesięć
@frow:
za dziecka mieszkałem w bloku 20 pietrowym i windy to byla kopalnia beki.

- zjezdzales na dol/gore, ktos wciska przycisk na pietrze bo tez chce jechac -> wsciskalo sie "stop" w windzie i jechala dalej bez otwierania drzwi -> koles czekajcy na pietrze #!$%@?

- jako ze tez nas #!$%@? powyzszy trik (gdy to akurat my czekalismy na winde xD) mozna sie bylo "odwdzieczyc" czyli lekko rozchylic drzwi windy ->