Wpis z mikrobloga

Mnie zastaanwia czemu ludzie kupują gravela a nie crossy? Wydaje mi się to lepsze i bardziej uniwersalne sprzęcisko.
Amortyzator z blokadą na asfalt i opony pół szosowe/pół terenowe schwable silento.
Wiadomo najlepiej by mieć mtb w teren i szose na asfalt ale czasem się to miesza;p
@huanpablito: kawałek na północ od Giebułtowa jest kawałek ścieżki rowerowej przez las, a tak to sporo spokojnych dróg, choć raz w okolicy Prądnika Korzkiewskiego pogoniły mnie tam kiedyś psy które wybiegały sobie z jakiegoś gospodarstwa na drogę (polecam mieć w kieszeni gaz żelowy)
@huanpablito: do Ojcowa możesz spokojnie jechać, praktycznie od Giebułtowa na północ jest naprawdę spokojna droga, jeździłem tam dużo razy, bardzo fajna trasa. Jeśli chodzi o Dolinę Bendkowską, to sama dolina bardzo ładna (chyba najładniejsza ze wszystkich dolinek podkrakowskich), ale gorzej z dojazdem do niej, przykładowo ul. Szlachecka w Brzeziu jest dosyć ruchliwa.
@Middle-Earth: a mnie twoja. Nie każdy chce być rambo jak ty ( w co wątpię ). A gdzie napisałem że się wystraszyłem, napisałem że zimno było. Odstaw harnasia bo ci szkodzi. Masz duże kompleksy skoro piszesz do randomowego postu jaka to jesteś super o ktoś nie XD
@pangkor: xD kolego, ale ja nie pijam alkoholu i nie jestem factem nawet. Wrzucasz w internet, i dziwi sie, ze obcy ludzie pisza. Moje kompleksy sa okay, nawet bardzo je lubie. Chwalenie sie w internecie ile sie przejechalo to nie dla atencji? .p A jak ci zimno bylo to jakies do dupy outfity ubierasz na rower. Ja nie marzne na rowerze. A cipka jestes, bo wystarczy sie rozluznic i zimna tak
niczego nie przespałem, przecież piszę ci o tych barankach, które są krótkie w rurze i się rozwidlają do dołu nagle na boki, ani to praktyczne, ani ładne, a komiczne dla mnie

@SheriffOfficeWykopaliskoDepartament:
Jeśli ktoś jeździ tylko rekreacyjnie to zgoda. Ale jak ktoś używa też tego roweru na szybkie treningi czy zawody (zmiana opon ma 23-27 mm), to taka kierownica ma sens.
Bo o to właśnie chodzi, by w dolnym chwycie było
@aberazioon: Chcesz na gravela czy szosę? Generalnie Ojców / dolinki to jest kopalnia zajebistych miejscówek i megawidowiskowych dróg - i szutrów, i asfaltówek.

@elim: Można jechać Jasnogórską, zjechać do Modlniczki i tam przez pola dostać się aż do Będkowic. Coś takiego - a w sumie właśnie sobie uświadomiłem, że można np. ominąć Kobylany i wjechać do Będkowskiej od strony Będkowic/Łaz w chyba najbardziej widowiskowym wariancie - zmodyfikowałem w sumie pod
@aberazioon: Tak na szybko - w sumie to mogłem puścić to w ogóle przez całą Będkowską (ok. 16 km pod Łabajową skałą można pojechać w lewo), generalnie ta pętla od Łazów przez Będkowską jest w sporej części szutrowa - podobnie jak odcinek przez Porębę do dol. Sąspowskiej (stosunkowo chyba mało znany). Nie bawiłem się w dorzucanie odcinków na zachód od Szklar - ale tam jest gdzie pojeździć.

Z takich mało znanych