Wpis z mikrobloga

@rewengod: Jak informacja nieprawdziwa to napisz o tym i już. Kazdy zainteresowany sam może sobie sprawdzić bez pomocy bohatera portalu że śmiesznymi obrazkami..


1. Mało kto to zrobi i takie posty powodują że na miejsce jednego szura pojawia się kolejna niezliczona ilość osób które te informacje powtarzają
2. Wykop odwiedza miesięcznie kilka milionów unikalnych użytkowników, więc sory ale takie informacje serio mogą docierać do ogromnej liczby osób

Nie myślisz chyba że
  • Odpowiedz
Czy ja czegoś nie rozumiem, czy ktoś się machnał, czy to zwykłe kłamstwo?


@Halbr: Ta grafika jest fejkowa, to nie CDC zrobiło tylko ktoś sobie zrobił i wstawił ich logo ¯\_(ツ)_/¯ Nie ma takiej nigdzie na ich stronie.
  • Odpowiedz
@lucer: o #!$%@?, tym argumentem to faktycznie pozamiatałeś.
Faktycznie, więc mówmy że szczepionki powodują autyzm, maseczki raka, covid został zaplanowany przez chińczyków żeby polski rząd mógł cię kontrolować a tak w ogóle to nie istnieje, a jego umieralność jest [tuwstawdowolnąwartośćprocentową] powołując się na ruskie źródła.
A jak spotkasz kogoś kto stracił osobę bliską z powodu covid to powiedz mu że się sprzedał tak samo jak statyści w
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: od lutego 2020 byłem około 120 dni na wakacjach. Za granica ? W Chorwacji i Szkocji. Miesiąc w Bieszczadach w marcu... Do restauracji ogólnie nie chodzę ale na większości wakacjach podjeżdżałem camperem pod restauracje i podrzucali zarcie. Basen we Wro czynny był choc rzadko chodzę. Nie wiem jak teraz. Kupiłem jako alternatywę rower elektryczny wiec basen olalem. Byłem na Mazurach 20 dni lodzia motorowa poznałem nowy sposób spędzania wole go
  • Odpowiedz
@Wykopowicz_Ryan: Ty kur.. normalny nie jesteś.

powołując się na ruskie źródła.


Podałem ci oficjalne dane ze stanu Minesota ,a ty pierd o jakiś ruskich.

A jak spotkasz kogoś kto stracił osobę bliską z powodu covid


A jak spotkasz kogoś kto stracił osobę bliską, bo POZ nie istnieje, szpitale pozamykane, operacje odwołane to mu powiedz, że trudno ktoś umrzeć musiał.

że szczepionki powodują autyzm

Mówimy tylko o tym, że szczepionki zostały dopuszczone
lucer - @Wykopowicz_Ryan: Ty kur.. normalny nie jesteś. 

 powołując się na ruskie ź...

źródło: comment_1619380827XDD21nQgm56RvyvwMLkHnt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hobbyturysta:
Co chcesz? Przecież śmiertelność na poziomie ułamków procenta to zdecydowanie wystarczający powód, żeby zamknąć gospodarkę i wyrwać ludziom dwa lata z życia! Babcię chcesz zabić, szurze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz