Wpis z mikrobloga

Jedna osoba dostała po tym udaru ale spoko, przecież to taka grypa xD covidioto


@DirtyS: dowód ze akurat po tym dostala udaru? masz jakies dokumenty stwierdzajace to? czy tylko pier dolisz? nie bronie oczywiscie nikogo ale argumentow solidnych brak po obu stronach..
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: też jestem skąpoobjawowym ozdrowieńcem. Ostatnio katar położył mnie do łóżka na 3 dni. Przez kolejne 2 dni chodziłem tiptopami. Teraz znowu coś mnie w gardle drapie. Wcześniej przez jakieś 6-7 lat nie chorowałem specjalnie. Coś tam posmarkałem 2 dni i przechodziło. Ja wiem, że 3% śmiertelność, którą cały świat podaje jest zawyżona, bo foliarze nie chodzą się badać. Ale nie znaczy to, że wszyscy ozdrowieńcy są bez uszczerbku na zdrowiu.
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: Owszem, restrykcje są zbyt daleko posunięte, ewidentnie dla naszego rządu jest to doskonała okazja do zrobienia biznesu oraz napchania kieszeni swoich i krewnych sporą ilośćia kasy.
Niemniej jednak, nie Twoim prawem jest obrażanie tych, którzy nie negują fundamentu tej pandemi. Zachowujesz się jak gówniarz, myśląc że jesteś takim zajebistym antysytemowcem bo powklejasz kilka memów na stronę ze śmiesznymi obrazkami.
Te ułamki procent chorujących, ktorzy nie przeżyli to są czyiś bracia,
m.....0 - @hobbyturysta: Owszem, restrykcje są zbyt daleko posunięte, ewidentnie dla ...

źródło: comment_1619372889Thb3btF1ROwDlOKUFYBnSf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: @wladyslaw-krakowski: właśnie covidiota to szur i foliarz, który nie wierzy w wirusa. Bardzo dużo starszych osób umarło już na tego wirusa, a wiele młodych ma powikłania po tym, wiec skończcie pier*olić te foliarskie bzdury, bo przez takich sceptyków jak wy Polska będzie jeszcze przez wiele miesięcy/lat tkwić w tym gownie.
  • Odpowiedz
@majk90: jak dla mnie mogliby się skrzyknąć, zrobić zrzutę i #!$%@?ć na jakąś wyspę którą nazwą szurlandia, na swoją cześć.
Jedyny plus że teraz chwalą się tym kim są w internecie, jak nie było pandemii to nie było takie oczywiste kto jest
moralną #!$%@?ą a kto nią nie jest.
  • Odpowiedz
te wyliczenia o wasze źródło


@Wykopowicz_Ryan: To są oficjalne dane osób, które zgłosiły się na test, nawet naczelny covidiota Horban twierdzi, że w Polsce chorowało już 40% osób, czyli chorowało wg niego 15 mln osób, a oficjalnie jest 2,7 mln.
  • Odpowiedz