Wpis z mikrobloga

@jmuhha: SA skończyłem z 5 razy, V zainstalowałem 2 lata temu i już jestem blisko końca, ale jeszcze mi trochę zostało. I powodem jest właśnie to, ze w SA znałem miasto, a w V? w V wsiadam w auto i na minimapie pojawia się cała trasa jak jechać, zero planowania, zero zwracania uwagi na szczegóły. Poza tym w SA były porozrzucane bronie i ja jako urodzony dusigrosz wolałem poświęcić pierwsze 30'
  • Odpowiedz
@jmuhha: Zabawne, że dopiero niedawno odkryłem, że można korzystać z mapy w gtasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze gdy fabuła przenosiła się pod miasto, to miałem wielki problem ze znalezieniem właściwej drogi, ciagle skręcała nie tam gdzie chciałem, była przecięta rzeką itd. Gdy przechodziłem grę 3 raz odkryłem, że jest mapa i można obczaić, którędy dojechać do wskaźnika, gdzie jest mostek itd ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@jmuhha: w gta v jest za duza i w wiekszosci pusta, poza los santos to tak naprawde nic nie ma i drogi tylko dookola wyspy, przez srodek ciezko przejechac a jak juz to na okolo i jeszcze masz #!$%@? jezioro na srodku mapy xd
  • Odpowiedz
@Dorianek: na 99% nie było nawigacji na kompasie, a jak była to daj mi jakiś filmik z gameplaya gdzie widać ścieżkę wyznaczoną na kompasie, wydaje mi się że był tylko "kompas" i kierowałeś się w kierunku ikonki dlatego też zawsze się znajdowało coś ciekawego w tych grach.
  • Odpowiedz