Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: no dlatego mamy socjalizacje, był patriarchat i tak dalej. faceci i kobiety z naturalnego punktu widzenia są sobie wrogami i tworzą patologiczne relacje.

tak samo wystarczy popatrzeć na dzieci, jak agresywne i bezlitosne bywają dopiero socjalizacja robi z nich "ludzi"
  • Odpowiedz
@slepauliczka: w skrócie to wygląda tak:
laski lecą na fuckboyów oraz chadów -> chad porzuca kobietę dla lepszego odpowiednika -> kobieta zostaje sama z dzieckiem -> dziecko ma "wujków" -> dziecko rośnie zaburzone -> jeśli jest dziewczynką to powiela patologiczne zachowania mumusi, jeśli jest chłopcem to rośnie na beciaka bo mamusia robi z synusia swojego opiekuna

Wiec masz coraz więcej dysfunkcyjnych ludzi którzy przejawiają różne patologie od narcyzmu bo skłonności autodestrukcyjne.
  • Odpowiedz
@abuk220: tak bylo u mnie, bylem w dlugim zwiazku od najmlodszych lat ktory w sumie ja rozwalilem bo laska byla za mna. Pozniej nie chialem juz wchodzic w nastepny bo wiedzialem jak to wyglada i widzialem to samo u innych, ludzie sie zachwuja jakby do niech nie docieralo jak to naprawde wyglada, jeszcze u innych chec bycia z kims jest silniejsza od rozsasdku i ida na takie kompromisy. Poryte to jest
  • Odpowiedz
laski chcą eksperymentować, wyszaleć się na największych #!$%@?, przyjmować je w każdą dziurkę, smakować nasienia samców alfa


@BigKahunaDick: W przeciwieństwie do facetów, którzy chcą się żenić już w liceum i mieć dużo dzieci.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Ale ty wiesz, że mimo że wielu facetów ma na tej aplikacji tyle kont, to tam bzykają tylko najprzystojniejsi? KAŻDA dziewczyna może znaleźć seks na tinderze, a jeśli chodzi o kolesi, to nie wiem, z 10-15% znajdzie na pewno, następnym 20% może się udać, a reszta jest tam z głupią nadzieją.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: @Frettka: @WUJICO:

Z serii zabawne anegdoty o "znanych" ludziach:

Jak studiowałem na Akademii Morskiej (bodajże końcówka 2014) to często przychodziła na imprezy z koleżanką, szukać chłopa i namawiać ludzi do pójścia do "kościoła", w którym jej matka jest pastorem. Jej obecny mąż, a wtedy były chłopak (bo z nim zerwała) odbierał ją z każdej z imprez. Trochę mi go szkoda. Ten okres trwał kilka miesięcy, a potem do
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: No ale to chyba normalne. Faceci też tak mają, w młodości lecą tylko na najładniejsze dziewczyny/z największymi cyckami, a potem raczej szukają dziewczyny, z którą można założyć rodzinę. Jak człowiek jest młody, to sam nie wie czego chce i potrzebuje.
  • Odpowiedz
Serio są faceci, którzy chcieliby się związać z taką panna jak ta na filmie? "Stara, fazka, fakboje"... Byłoby mi wstyd, gdyby przy moim boku była taka osoba... Nawet nie wiem jak miałbym ja przedstawić otoczeniu czy rodzicom. Dramat.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Nie rozumiem co was w tym oburza? Przecież każdy za nastolatka poznaje świat i zdrowo jest cieszyć się z życia, jak się jest młodym i bez zobowiązań. Może to oburzać tylko osoby, które nie odnajdują się w środowisku i mają okropny charakter. Pierwsza miłość, dreszczyk podniecenia, smsy pod poduszką i nie martwienie się o wczesne wstanie do pracy nazajutrz. Spróbujcie żyć i popełniać błędy, a życie będzie bardziej kolorowe.
  • Odpowiedz