Wpis z mikrobloga

O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W komentarzach wysyp Julek "niscy są hot, ja lubię grubych" itp itd.

Tymczasem zdjęcie jej chłopaka, wysportowanego piłkarzyka w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy można być większym hipokrytą?

#rozowepaski #blackpill #heheszki #zwiazki
WolfSky - O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W koment...

źródło: comment_1619249622YYGXFYXqMjQmfFURkbrkiP.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo loszka mówiąc gruby ma na myśli nadmiar tkanki tłuszczowej podczas robienia masy, a wykopek mówiąc gruby ma na myśli otyłość 3 stopnia


@alfa-fetoproteina: Nawet nie, np. jedna dziewczyna z mojej pracy mówiła, że "lubi miśków" i faktycznie jej facet to taki "misiek" tzn. nawet nie gość na masie, tylko po prostu grubszy typ. Z tym, że gość jest z twarzy POTĘŻNYM i brodatym mężczyzną, a nie bezkształtną kulą tłuszczu.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Chcesz mi powiedzieć że tysiące przegrywów w czasach internetu i globalizacji, którym od wielu lat zależy na różowej, nie wpadli na pomysł żeby inaczej (lepiej) się ubrać.
Serio? Masz ludzi za takich idiotów?
  • Odpowiedz
@allesisthelal: wykopki odkrywają świat, że kobieta która wkłada sporo czasu i zasobów by zadbać o swój wygląd (tzn. ćwiczy, używa kosmetyków, chodzi na zabiegi itp.) nie jest zainteresowana typem, którego przerasta szczoteczka do zębów i obcinacz do paznokci. O grzebieniu czy kosmetykach do twarzy to nawet nie wspominając.

Ale to oczywiście wszystko wina wzrostu, pieniędzy, genów itd.
  • Odpowiedz
@alfa-fetoproteina: Ale ja tego nie neguję, sam planuję wrócić niedługo do ćwiczeń, tylko muszę jeszcze odzyskać kondycję po covidzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ćwiczyć zawsze warto, nawet lekko w domu, czy po prostu jeździć na rowerze. Zupełnie inaczej wygląda sylwetka osoby, która nawet trochę uprawia sport niż kogoś, kto tylko siedzi przed kompem i to przy tej samej masie.
  • Odpowiedz
wykopki odkrywają świat, że kobieta która wkłada sporo czasu i zasobów by zadbać o swój wygląd (tzn. ćwiczy, używa kosmetyków, chodzi na zabiegi itp.) nie jest zainteresowana typem, którego przerasta szczoteczka do zębów i obcinacz do paznokci. O grzebieniu czy kosmetykach do twarzy to nawet nie wspominając.

Ale to oczywiście wszystko wina wzrostu, pieniędzy, genów itd.


@hell_awaits: Żyjesz dalej w okolicach 2010 roku? Dzisiaj faceci (przynajmniej w dużych miastach) dbają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WolfSky: to że ma wysportowanego i wysokiego chłopa nie znaczy że nie mogą jej się podobać niscy i grubi. Wykop jak zwykle z brakiem jakiejkolwiek logiki. Gdzie tu niby hipokryzja?
  • Odpowiedz
wykopki odkrywają świat, że kobieta która wkłada sporo czasu i zasobów by zadbać o swój wygląd (tzn. ćwiczy, używa kosmetyków, chodzi na zabiegi itp.) nie jest zainteresowana typem, którego przerasta szczoteczka do zębów i obcinacz do paznokci. O grzebieniu czy kosmetykach do twarzy to nawet nie wspominając.

Ale to oczywiście wszystko wina wzrostu, pieniędzy, genów itd.


@Antorus: fajne porownanie.. Jak gosc zadba o siebie to znajdzie sie kolejny argument dlaczego
  • Odpowiedz