Wpis z mikrobloga

O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W komentarzach wysyp Julek "niscy są hot, ja lubię grubych" itp itd.

Tymczasem zdjęcie jej chłopaka, wysportowanego piłkarzyka w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy można być większym hipokrytą?

#rozowepaski #blackpill #heheszki #zwiazki
WolfSky - O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W koment...

źródło: comment_1619249622YYGXFYXqMjQmfFURkbrkiP.jpg

Pobierz
  • 187
@M_xxx: skończ #!$%@?ć o hipergamii. Koleś ma 3 dzieci z różnymi kobietami. Waży w tej chwili 100 kg, a wcześniej ważył tak 120... Nie będę wstawiać zdjęcia tego kolesia, ale tu koleś o podobnej sylwetce, minimalnie grubszy (zdjęcie przed oczywiście, nie po). Czasem mam wrażenie, że wy po ulicy nawet nie chodzicie i nie widzicie jak normalni ludzie wyglądają xDDD
a.....l - @M_xxx: skończ #!$%@?ć o hipergamii. Koleś ma 3 dzieci z różnymi kobietami....

źródło: comment_1619252993MBPQn7tq4r0m5xXga5KJDf.jpg

Pobierz
@Kotlet_2137_schabowy: na jedno nie płaci, a pozostała dwójka to z aktualną żoną, więc na nie płaci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mówię wagę na oko, nie wiem ile on dokładnie waży, ale wyglądaŁ jak gościu na zdjęciu po lewej, ostatnio trochę schudł to bym strzelała koło 100kg, ale to i tak nie wygląda dalej "normalnie, zdrowo".
jak masz #!$%@? charakter to nic nie pomoże


@allesisthelal: Jasne, a laski rozpoznają go po wyglądzie.

Jako użytkowniczce wykopu to trza przypominać miliardowy raz setki tysięcy eksperymentow klaudiuszowych?

to żadna siłownia nie pomoże


@allesisthelal: A czemu siłownia miałaby mi pomóc? Piszesz że laski lubią spaślaków którzy są tak utuczeni że musiałbym z 10 lat żreć w mcdolandzie i nie ćwiczyć żeby się do takiego stanu doprowadzić. A i tak pewnie
@M_xxx: no częściowo tak - po wyglądzie, sposobie mówienia, zachowaniu idzie baaardzo dużo wyczytać, a kobiety łatwiej wyłapują takie niewerbalne sygnały.
Facetów jak Klaudiusz jest 1:1000000 xD Więc branie sobie jakiegoś #!$%@? cudu natury i stawianie za przykład jako "laski lecą na chadów" jest z gruntu głupie i skazane na porażkę. Tak samo laska 10/10 mogłaby robić idiotę z chłopa, a on i tak by za nią biegał. Co to udowadnia?
Facetów jak Klaudiusz jest 1:1000000 xD Więc branie sobie jakiegoś #!$%@? cudu natury i stawianie za przykład jako "laski lecą na chadów" jest z gruntu głupie


@allesisthelal: A nie lecą?

Większość osób jest przeciętnych, a najszybciej nie rozmnażają się wcale ci najładniejsi, czy najbogatsi, ale ci "najnormalniejsi", standardowi


@allesisthelal: Też nieprawda, i potwierdza to wiele badań nad genami.
Przeciętne to się kobiety rozmnażają. Mężczyźni nie.

no częściowo tak - po
@M_xxx: lecą, ale to samo faceci robią z ładnymi laskami. Oburzanie się o to jest debilizmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ci da, że się oburzysz? Przestaną się ruchać z Chadami? Powodzenia.

Przeciętne to się kobiety rozmnażają. Mężczyźni nie.


No ciekawe, jakoś Europa wymiera. Czasy się zmieniły, obudź się.