Wpis z mikrobloga

O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W komentarzach wysyp Julek "niscy są hot, ja lubię grubych" itp itd.

Tymczasem zdjęcie jej chłopaka, wysportowanego piłkarzyka w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy można być większym hipokrytą?

#rozowepaski #blackpill #heheszki #zwiazki
Pobierz WolfSky - O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W koment...
źródło: comment_1619249622YYGXFYXqMjQmfFURkbrkiP.jpg
  • 187
@allesisthelal: > jak masz #!$%@? charakter to nic nie pomoże. Taka smutna prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleś o którym piszę ma gadane, jest sympatyczny, umie nawiązywać kontakty, ogólnie rzecz biorąc "się zakręcić". Jak nie masz w sobie tej chęci do nawiązywania kontaktów, nie lubisz ludzi, nie masz luzu, skupiasz się tylko na sobie - to żadna siłownia nie pomoże.//
To umówiłabyś sie z grubaskiem ale z
@WolfSky: Loszki #!$%@? takie glupoty zeby swoich beciakow i simpow ktorzy daja jej atencje niezniechecic xD Tak samo jak janusz mowi ci "pogadamy o podwyzcze w nastenym kwartale" xD Albo niemiecy generalowie swoim wojakom jak atakowali Rosje "na swieta do domu" xD

Jakis chlopaczek jak zobaczy takiego tiktoka to pomysli "hehe mam szanse, tak jak mama mowila wystarczy byc mily i uprzejmy" i dalej bedzie probowac a co z tym sie
@WolfSky: Tak działa biznes.
Oni zarabiają na złudzeniu szczęścia dla gorszych od siebie.

Zobacz fotkę i spermiarzy którzy wypisują do obleśnych dziewczyn. To są oszuści, napiszą że jest piękna itp, a potem proszą ją o 200 zł na bilet PKS/PKP żeby mógł przyjechać do niej.

W tym przypadku laska zbiera followersów do konkretnej grupy (niscy, grubi, niewysportowani). Potem otrzyma jakiś produkt od sponsora, typu zdrowe żarcie, odchudzanie, siłownia i sponsor ma
Ale o co wam chodzi, Typ nawet nie jest przystojny, ani wysportowany. Według tego zdjęcia to on jest skinny fat.
Szczerze, jak przed pandemią obserwowałem ludzi na mieście to bardzo często widziałem zajebiste laski z normalnymi typkami albo szczypiorami. Wszystko zależy od twojego charakteru, gadki czy tego jak wasze koleżeństwo się akurat poprowadzi. Nie czytajcie #przegryw ani #blackpill bo to wam łeb #!$%@? XD Przez chwilę czytałem blackpill i z takim podejściem
Jasne, a laski rozpoznają go po wyglądzie.


@M_xxx: Często po wyglądzie wiele widać, na przykład to jaki ktoś ma styl ubierania się, jaką ma fryzurę, czy ma tatuaże. Twierdzenie że wygląd nic nie mówi o charakterze jest po prostu głupie. Co nie zmienia faktu, że można na przykład lubić niskich, albo wysokich, albo blondynów, albo brunetów...