Wpis z mikrobloga

O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W komentarzach wysyp Julek "niscy są hot, ja lubię grubych" itp itd.

Tymczasem zdjęcie jej chłopaka, wysportowanego piłkarzyka w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy można być większym hipokrytą?

#rozowepaski #blackpill #heheszki #zwiazki
WolfSky - O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W koment...

źródło: comment_1619249622YYGXFYXqMjQmfFURkbrkiP.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: Baby wyśmiewają brzydkich i niskich wykopków - źle.

Baby piszą, że mając mniej niż 180 cm nawet się nie odzywaj - źle.

Babka dla odmiany robi coś pocieszającego, żeby pokazać, że to nie wygląd się liczy i żeby nie skupiać się na nim - też źle
  • Odpowiedz
@WolfSky: Przegrywy sobie wmówiły że wzrost poniżej 180 to od razu z automatu nie ma szans z nikim, a tak na prawdę to wina ich przegrywowego charakteru, niedługo zrobię wpis o tym że manlet (ja 170cm) może mieć laskę i jedyne co trzeba to 3 proste rzeczy :)
  • Odpowiedz
@Rzepczak: Tbh to nie ma sensu, oni maja już sprane głowy i do nich to nie dociera, ja co prawda mam 185, ale mój brat ma 176 i k---a w życiu miał więcej lasek i to dobrych niż ja XD wyglad jest ważny, ale charakter i pewność siebie u faceta jest ważniejsza.
  • Odpowiedz
bo siedzą przed zasranymi komputerami, są nieogarnięci towarzysko i boją się kobiet xDDD


@allesisthelal Bardziej niż przyczyna to jest konsekwencja tego jak wygląda teraz społeczeństwo.


Babka dla odmiany robi coś pocieszającego, żeby pokazać, że to nie wygląd się liczy i żeby nie skupiać się na nim - też źle
  • Odpowiedz
@WolfSky: Ale wy macie nasrane we łbach. Dziewczyna jest ładna i fit to spotyka się z ładnym i fit. Gdzieś zasugerowała że preferuje niskich i grubych? Nie.
Napisała kilka ciepłych słów w ich stronę i tyle. Gdy kobiety piszą o bodypositive w stronę innych kobiet to też im wypominasz, że nie zostały lesbijkami i że nie umówiły się z grubą babą?
Ja ogólnie nie popieram bezkrytycznego wspierania otyłości, ale takie
  • Odpowiedz
@allesisthelal: Prawda. Oczywiście jak ktoś miłości szuka na tinderze to można się załamać, ale to apka do szukania ludzi po wyglądzie więc csego się spodziewać? W realnym świecie masz szansę przez znajomych, pracę, szkołę pokazać też kawałek osobowości.

Nie neguje tego, że jak jesteś modelem/modelką to możesz przebierać, ale to nie jest do końca prawda, że jak jesteś gruby lub chudy to nie znajdziesz nigdy dziewczyny.

Oczywiście jak masz ohydny
  • Odpowiedz