Wpis z mikrobloga

@WolfSky: smieszny post, tez bym taki zrobil dla pieneidzy gdybym mial mozliwosc, wykopki po raz 500000 odkrywaja ze trzeba byc wysokim, silnym, bogatym i inteligentnym zeby wyrywac ladne laski :D nic i nikt tego nigdy nie zmieni, pogodzcie sie z tym
  • Odpowiedz
@WolfSky: wygląda na normalnego ziomka grającego w piłkę, u mnie na wsi jak jeszcze tam mieszkałem to było pełno takich, praktycznie każdy, który grał coś w lokalnych meczach. Zresztą mogę się założyć, że jakbyś wrzucił i opisał w odpowiednim świetle to by co drugi wykopek pisał, że koleś wygląda jak #!$%@? w rurkach na jednego strzała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@WolfSky: milo, ze tak to opisala w swoim tiktoku, ale wszyscy doskonale wiemy, ze tak nie jest, a dziewczyny ktore pisza te #!$%@? w komentarzacg probuja zaklinac rzeczywistosc
  • Odpowiedz
@WolfSky: czasem się zastanawiam czy ja żyję w jakimś innej rzeczywistości...znam przynajmniej z widzenia mnóstwo par (czy to z pracy czy z osiedla) gdzie fajne laski mają mniej fajnych facetów i odwrotnie. Jest też ogrom ludzi przeciętnej urody którzy się łączą w pary. Faceci wkurzają się ze Juleczka chce tylko Chada a sami gardzą dziewczyna która jest średnio ładna.
  • Odpowiedz
@WolfSky: jakoś mnóstwo jest niskich grubych czy nie wysportowanych mężczyzn którzy mają kobiety, o co wam chodzi oszołomy? Dochodzimy do momentu w którym ludzie zaczynają osoby Twojego pokroju unikać, właśnie przez takie głupie myślenie. Chcesz zostać sam do końca życia przez Twoje idiotyczne myślenie? Droga wolna, ale nie ciągnij za sobą innych którzy mogą mieć partnerkę, tylko muszą wyjść z internetu do prawdziwych ludzi. Pluje na takich krzykaczy jak Ty.
  • Odpowiedz
@Shatter: nie kłamią, kurde jego #!$%@? w dupę mać. KOBIETY MAJĄ RÓŻNE GUSTA. Tak jak mężczyźni mają różne gusta. Jednej sie spodoba, innej nie. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.
  • Odpowiedz
@WolfSky i wszystkie #przegryw pokazujące super konta tinderowe chadow, wiele osób już wam pisało, jak piszesz do loszki z fejk konta to jesteś pewny siebie i laska to czuje, i sie jej to podoba. A jak piszesz już jako prawdziwy Ty i przepraszasz ze piszesz to dziwne ze loszka nie chce się spotkać z #!$%@?... Pewność siebie, bo czy gruby czy chudy, czy niski znajdzie loszke, ale jak ktoś jest mentalna #!$%@?
  • Odpowiedz
@Shatter: przecież to jest super wysportowany facet co wrzuciłeś, mało ludzi w ogóle osiągnie taką formę w życiu, spora ilość osób - nigdy. Wiadomo, że zdrowe ciało się podoba - zawsze będzie, oznacza witalność, płodność. Ona nic nie napisała, że nie jarają jej seksowni kolesie, ona napisała, że ktoś okrąglutki też może być seksowny. Albo ktoś niski - też może być seksowny. Seksowność siedzi w głowie. Ale wy dzieciaki, żyjące na
  • Odpowiedz