Wpis z mikrobloga

O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W komentarzach wysyp Julek "niscy są hot, ja lubię grubych" itp itd.

Tymczasem zdjęcie jej chłopaka, wysportowanego piłkarzyka w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy można być większym hipokrytą?

#rozowepaski #blackpill #heheszki #zwiazki
WolfSky - O JAK SKISŁEM Z RANA W SOBOTĘ XDD

Laska wrzuciła takiego tiktoka. W koment...

źródło: comment_1619249622YYGXFYXqMjQmfFURkbrkiP.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: No i nie kumam o co halo, fajnie ze nie jest jedną z tych co biadoli ze facet zaczyna sie od 180cm. Sam bym sie nie umówil z grubszą laską ale kumam ze ona moze byc dla kogos atrakcyjna i bardzo dobrze, nikt nie zasluguje na odtracenie przez to jak wygląda
  • Odpowiedz
@allesisthelal: nie wystarczy tylko chcieć nie wszystko można w życiu zmienić nie oszukujmy się są ludzie nieatrakcyjni którzy choćby się zesrali to nigdy nikogo nie będą posiadali to się nazywa samotność to że sama definicja samotności istnieje to już dowodzi na to że istniała od tysięcy lat i niektóre jednostki są na nią skazane.
Takimi osobami są np osoby posiadające zespół aspergera/autyzm.
Ja np chciałbym być przypakowany a nigdy nie
  • Odpowiedz
masz sprany mózg. Robi tak 1%.


@allesisthelal: Aha, jakby tak było to Chady by miały maks po parę partnerek, a okazuje się że mają często nawet ponad setkę i to na luzie.
Pytanie jak do tego doszło? Skąd ta >100 kobiet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z marsa?
  • Odpowiedz
@WolfSky: w którym miejscu zaprzecza sama sobie i to hipokryzja?
Ja też uważam, że kobieta może być atrakcyjna z nadwagą, co nie znaczy że taka bym wybrał.
  • Odpowiedz
Czy można być większym hipokrytą?


@WolfSky: nie no, stare i zmęczone życiem kobiety to też kobiety ale jak się ma wybór to się bierze albo wegankę w dobrym stanie albo młodszą i jeszcze wierzącą w takie bzdety jak miłość a nie osobniczkę której napakowano do głowy dużo bzdetów
  • Odpowiedz
Często po wyglądzie wiele widać, na przykład to jaki ktoś ma styl ubierania się, jaką ma fryzurę, czy ma tatuaże. Twierdzenie że wygląd nic nie mówi o charakterze jest po prostu głupie.


@MinnieMouse0: nope.avi

Wygląd nie mówi nic. Mowa ciała, zachowanie, komunikacja werbalna. To są cechy, które pomogą ocenić człowieka, a nie to co ma na sobie lub jak się uczesał.
  • Odpowiedz
Takimi osobami są np osoby posiadające zespół aspergera/autyzm.


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: znam Aspergerowców z partnerami/partnerkami, więc nie zmyślaj proszę takich pierdół.
Co do chorób, uważasz, że każda laska jest idealna i nie ma chorób? xD
Jasne, są jakieś skrajne przypadki co nie mają szans matrymonialnych, ale to jakaś jedna osoba na kilkadziesiąt tysięcy.
  • Odpowiedz
@becvvv: od dzisiaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, jakby tak było to Chady by miały maks po parę partnerek, a okazuje się że mają często nawet ponad setkę i to na luzie.

Pytanie jak do tego doszło? Skąd ta >100 kobiet? (
  • Odpowiedz
@WolfSky: Ale płacz przegrywów. Gdzie ona napisała że woli takich? Napisała tylko że niski czy grubszy facet też może być przystojny i nie widzę tutaj hipokryzji z jej strony. Sam jestem w c--j niski i nigdy tej waszej dyskryminacji nie uświadczyłem zbytnio ze strony dziewczyn. Ciągłe p---------e jaka to kobieta zła i ma wymagania z d--y, a sami c---a od siebie dajecie i robicie. Jak k---a wyrabiacie sobie opinie na
  • Odpowiedz