Wpis z mikrobloga

@DanielPlainview: Ostatnio czytałam o mężczyźnie, który kupił mieszkanie w bloku na parterze, z oknami wychodzącymi na plac zabaw, i tak przeszkadzały mu hałasy zza okna, że rozsypał na placu zabaw pinezki i szkło, aby "zniechęcić" dzieci do zabawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W ogóle mam wrażenie, że dzieciaki mają dziś naprawdę przekichane. Nie dość, że zostały zamknięte w domach w ramach nauki zdalnej, to jeszcze po tej
a.....a - @DanielPlainview: Ostatnio czytałam o mężczyźnie, który kupił mieszkanie w ...

źródło: comment_1619022085BAYtwhMk4y3eyuhTVx8Yts.jpg

Pobierz
@DanielPlainview: Lepiej wywalić auta gdzieś na płatny parking, bo kto to słyszał, żeby auto miał ktoś więcej niż właściciel kamienicy Rebe Goldsztajn. Polaczki niech sobie rikszami wożą zakupy i jeżdżą po mieście, a poza nim przecież jest świetnie skomunikowane połączenie do nigdzie. Zresztą po co mieliby gdziekolwiek jeździć- mają iść do fabryki robić od świtu do nocy, żeby czynsz za najem się zgadzał, poza tym po co do jakiegoś "marketu"
@DanielPlainview: Nie chodziło mi tutaj o jakikolwiek antysemityzm, tylko o to pieprzenie, że "olaboga auta stoją a mogłyby gówniaki #!$%@?ć gałą o ścianę budynku albo w okna #kiedystobylo", a ludzi najlepiej wywalić, żeby sobie patrzyli na taki obsrany przez psy trawniczek czy skwerek, a auta stawiali cholera wie gdzie xD