Wpis z mikrobloga

Horusa i Izydę pokonał Bóg Jedyny, więc nie ma takiej opcji


@bartolomis: Propaganda. Poza tym jak możesz go tytułować 'Bóg Jedyny' skoro właśnie sam napisałeś, że Horus i Izyda istnieją/istnieli.
Poza tym twój 'Bóg Jedyny' ma małego siurka/rozum skoro musi się tytułować Bogiem, to tak jakby kulturysta kazał pisać/mówić o siebie per 'Kulturysta'(z wielkiej). Nie wiem co do rozumku, ale siurka(metafizycznego of course) to ma małego a może to potwierdzić każdy
@rzep: Nielogiczny jest jego sposób rozumowania.
Pomijając te powyższe wysrywy, i to że chrzest to dosłownie zapisywanie dziecka do organizacji zajmującej się bezkarnym gwałceniem dzieci, chrzest ma duży wpływ na życie.
Organizacja stojąca ponad prawem zaczyna gromadzić informacje o dziecku, informacje których nigdy nie zapomni, wbrew RODO, wszelkiemu prawu i zdrowemu rozsądkowi, będzie je zbierać dalej, a wypisać nie możesz się NIGDY (apostazja powoduje realnie tylko wpis że postanowiłeś przestać być
@Khaine: ale przegrywa z Fenrirem, więc cieńki z niego Bolek, gigantów pokonał też Zeus ale przed Tyfonem uciekł do Egiptu - widać egipscy byli silniejsi, ale od nich wszystkich razem wziętych potężniejszy jest Bóg Jedyny
@Asd15: Kaligula też ogłosił się bogiem, Bóg Jedyny podkreśla, że wszyscy inni to podrabiańce
@DwieMinutyDoGodziny: nie istnieje to rigcz u #neuropa, nie ma to jak plusować bzdurę
@Arc2: fajne masz #urojenialewakoidalne
Kaligula też ogłosił się bogiem, Bóg Jedyny podkreśla, że wszyscy inni to podrabiańce


@bartolomis: Bo ma małego siurka i prawdziwi bogowie go nie szanują, więc tak krzyczy jak pięciolatek w przedszkolu, że on to jest najważniejszy. Ja się tam tego demona nie boję, od małego lubiłem koty, koty lgnęły do mnie, kiedyś nie wiedziałem dlaczego, teraz wiem - jestem naznaczony przez Bastet. Ta bogini tańca, muzyki, radości i kotów ochroni mnie
@steemm: czyli napisałeś nieprawdę, ale miło, że się do tego przyznałeś. Przykładowy dowód: http://italjarek.pl/cud-eucharystyczny-w-lanciano/ (nie, Sokółka mnie na ten moment nie interesuje)
@patykiem_pisane: to postać historyczna
@Arc2: gwóźdź jest twoim urojeniem
@Khaine: Piotr Apostoł osobiście znał Jezusa, jakby to wszystko nie było prawdą nie robiłby sobie kłopotów z władzami, proste i logiczne
@Asd15: Bastet przegrała z nim pojedynek, ale wierzyć w przegranych możesz, twój wybór
@eternit_nie_wybacza:
religia założona przez pedofila nie może być prawdziwa


@bartolomis: nie wiem czy wiesz, ale nie jesteś praworządnym UnioEuropejczyjkiem. Można cię spokojnie skazać za tę twoja wypowiedź.

Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał, że wyrok skazujący za wypowiedź, w której skarżąca sugerowała pedofilne skłonności u islamskiego proroka Mahometa, nie stanowił naruszenia prawa do wolności wyrażania opinii skarżącej.


Czytaj więcej na Prawo.pl:

https://www.prawo.pl/prawo/mahomet-pedofilem-wyrok-trybunalu-w-strasburgu,332791.html
Piotr Apostoł osobiście znał Jezusa, jakby to wszystko nie było prawdą nie robiłby sobie kłopotów z władzami, proste i logiczne


@bartolomis: Jakby Nawalny nie był następnym mesjaszem to by sobie nie robił kłopotów z władzami, proste i logiczne XD

A, nie zapominajmy też o Ujgurach - tam sobie możesz nawet wybierać do koloru w którego chcesz wierzyć.