Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj
Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ ͡°). Zapraszam do dodawania gry do listy życzeń Steam. Premiera w 2021 (II kwartał, wczesny dostęp)

Premiera gry (wczesny dostęp) została przełożona z Q1 2021 do Q2 2021, niestety muszę jeszcze dopisać kilka rzeczy. Standardowo nastał nowy miesiąc więc czas na listę zmian. Do gry doszedł system badań (odblokowanie marketingu i innych rzeczy), wraz z czasem będą pojawiać się nowe badania + wiele badań jest odblokowanych poprzez inne akcje (tworzenie yerb i inne). Oprócz tego przebudowałem prawie każdy system w grze, doszła też masa poprawek do systemu sprzedaży, wycofywania yerby ze sprzedaży, kupowania wrogich firm, startu gry. Gra po zmianach jest bardziej "dynamiczna". No i oczywiście doszła też masa nowych błędów, ale to się naprawi w następnej aktualizacji :-}

Z drobnostek, to teraz jak mamy otwarte panele (tworzenie yerby) i inne, to nie leci nam czas w grze, statystyki kraju zmieniają się podczas gry no i doszedł też nowy poziom pensji i edukacji pracowników (kraj). Jeszcze góra 1-2 miesiące i gra wyląduje na Steamie w wersji ze wczesnym dostępem :-} Mogę obiecać jedno, gra wyjdzie przed naprawieniem tagów na Wykopie #pdk :-}

A na ten moment muszę jeszcze wszystko posprawdzać, dodać przyciski do opcji w grze, na pewno trzeba będzie też dodać opcję treningu pracowników, rozbudować opcję cen yerby, dodać nowe badania i wiele więcej. Zapomniałbym, za 1-2 tygodnie (+- klika miesięcy #zart), zacznę wysyłać zaproszenia do alpha testów (do osób które się wcześniej zapisały), niestety na ten moment mam komplet testerów, zaproszenia do testów (do osób, które wcześniej się zapisały), będą wysyłane stopniowo. Stronka Steam Gry


--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu. Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.

Pełna Lista Zmian:


#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gry
( ͡° ͜ʖ ͡°)
DonislawDev - #donislawdev <-- Obserwuj
Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donis...

źródło: comment_1618908426h1CgueO6kEl9dS8x2ha5Am.gif

Pobierz
  • 2
@wragx:
I to jest bardzo dobra decyzja :-}
Najlepszy jest ten moment, kiedy w naszą grę grają inni ludzie (chociaż zawsze troszkę minie, nim dojdzie się do takiego momentu), wspaniałe uczucie, jak raz człowiek dozna tego uczucia, to już nie chce się z niego rezygnować :-}
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}