Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa wczoraj płakała pół nocy bo nakryła mnie na waleniu konia, chciałbym żeby to był żart albo bait ale tak nie jest xD

nie ruchamy się właściwie już ponad miesiąc a od właściwie grudnia to i tak robiliśmy to raz na miesiąc, głównie przez to że mamy takie godziny pracy że gdy jedno pracuje to drugie ma wolne i właściwie razem jedynie śpimy no a potrzeby zostają to codziennie i tak trzepie, wcale nie pomaga to że mam skrajnie przedwczesny wytrysk i dochodzę w 30 sekund i ona nie jest właściwie nigdy ze stosunku zadowolona a gdy staram się jakoś to zrobić w inny sposób to nie nie jej się to nie podoba i ją boli

i wczoraj jej #!$%@?ło już nie wiem sam dlaczego, najlepsze że #!$%@?ła że niby chciała się ze mną cały dzień ruchać a ja jej coś takiego zrobiłem gdzie gdy to usłyszałem to byłem cały zdziwiony bo w ogóle nie dawała mi tego do zrozumienia

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607d81b8919c6e000abfef90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 13
MikroblogowyOnkolog: Powiedziała tak specjalnie, detektywem nie trzeba być, aby domyślić się, że to tylko takie gadanie. Baby takie są, że zawsze chcą znaleźć wymówkę i nawet na ten komentarz zaraz przybiegnie jakaś i będzie pisać, że nie. Wiesz dlaczego? Bo chcą się usprawiedliwić i kłamać, że jest inaczej.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie będzie chyba popularna odpowiedź tutaj, ale poczytaj u seksedukatorów (a najlepiej seksedukatorek), jak się ma sprawa z masturbacją w związku (że w związku nie oddaje się całej seksualności, że możesz się masturbować itd.) i przedstaw jej sprawę - zdanie takiej laski powinno przekonać różową, bo to nie wymysł Wykopka, tylko kogoś, kto naprawdę zna się na sprawie.

A potem poczytaj o seksie w twojej sytuacji i weź zaproponuj