Wpis z mikrobloga

@Kempes: moja gowno warta opinia:
Zdjecie z filizanka na ktorym sie usmiecha niczemu nie dowodzi i chamstwem jest je tak wykorzystywać. Rozne zdjecia mozna uchwycić, takze w prosektorium.

Zdjecie drugie, pozowane. Swiadczy tylko o braku taktu i kultury. Ja bym sie nie zgodzil pozowac do zdjecia przy zwlokach, bo zle bym sie z tym czuł.

Jednakze w naszej polityce są sami debile, bo pis robi z tego srake, po mowi ze
@Kempes: W moim odczuciu jednak pozowanie obok najprawdopodobniej worka z ciałem jest lekko niesmaczne. Nie ma co od niej wymagać płaczu łez itd, bo we wpisie jest napisane dlaczego + nikt jej bliski nie zginął. Jednak wymagałbym od polityka trochę przyzwoitości.
Oczywiście, wyciąganie tego teraz również nie należy do przyzwoitego działania, ale od polityków niezwiązanych z PiSem chyba powinniśmy mieć ciut większa wymagania, bo po tych związanych to chyba już się
@Furox: pal licho te uśmiechy, ale z zeznań tego lekarza wynika, że kłamała co do organizacji i udziału polskiego w prosektorium przy zwłokach, skoro trwało to kilkanascie dni a polacy tylko wizytowali przez jeden dzień. Dla mnie to symboliczne odwiedziny a nie "równa współpraca, ramie w ramie".
@Kempes: oni się uwzięli na nią, bo jak była sraczka z powszechną i sponsorowaną przez podatników szczepionką na świńską grypę, a ona była ministrem zdrowia to odmówiła - z wykształcenia lekarz, zna się na robocie, na przepisach, na odpowiedzialności, jest asertywna i za to wszystkie PISiory jej nienawidzą, bo nie mają żadnego z tych przymiotów, a odmówiła bo powiedziała tak(parafrazuję): "Widzieliście tę umowę? Producent szczepionki zrzeka się w niej całkowicie odpowiedzialności
@Kempes: To, że wtedy Kopacz pojechała sama "ubrudzić ręce" to jest akurat jedna z 2 rigczowych rzeczy w jej ogólnie politowania godnej karierze polityka