Wpis z mikrobloga

@przeciwko78:
Przyczyny poznano i co z tego? Platforma dała d. bo co dostała w zamian za trzymanie strony Rosji? Wsparcie Rosjan dla naszych altrightowców spod krzyża w rodzaju Poręby? xD
Sama opozycja antyputinowska w rosji gardzi naszą platformą za taką postawę. Platforma tak narządziła, że niedługo zniknie jak jeszcze Schetynę tam potrzymają. A normalni ludzie zagłosują na prawdziwą lewicę zamiast na tych pajaców.
@Aik32fr45yd "Takich" czyli zdjęć, które każdy może sobie interpretować jak chce? To tylko dodatkowo czynnik, który jest wybitnie na rękę Putinowi, gdyż dodatkowo wprowadza zamęt i podział społeczeństwa. Dla jednych jest to kabaret, dla innych zdrada stanu. Wczoraj widziałem fajne tłity, na przykład Marcin Rola na podstawie tego materiału stwierdził, że Tusk powinien trafić za kratki.
@PiccoloColo: Traktowanie Roli poważnie to jakbyś traktował na poważnie deparchator lub szurię od kabli zamiast żył Gatesa xD
Nie sądzę, myślę że Putin już dawno przestał zajmować się tym bantustanem na poważnie, o nim jak trzeba to rozmawia zazwyczaj albo z Merkel albo z USA
A moim zdaniem za tymi zdjęciami stoi psycholek Antoni i Karakan, widać na Nowogrodzkiej pali im się tyłek na tyle mocno żeby wypuszczać takie coś, to
@Aik32fr45yd Dałem przykład, do tego taki, który jest poważnie traktowany przez tysiące. Wśród pisowców niewiele lepiej.
Oczywiście, paradoksalnie i Putin i pis z Antkiem na czele mogą na tym zyskać. Ja nie chcę wypowiadać się twierdząc o na takie sprawy jak agentura. Chociaż ciężko nie zwrócić uwagi na to, że wykrywalność obcego wywiadu słabo idzie temu rządowi. Likwidacja wsi nie pomogła. Ostatni u naszych czeskich sąsiadów wybuchła niemała afera w związku z