Wpis z mikrobloga

@djtartini1: Zaczelem grac.Rozgrywam Misje fabularna gdzie mamy ten chip Relic #!$%@?,ale uprzednio wykonujac misje poboczne I kontrakty porozwijalem postac level 13 Reputacji 25 inwestujac duzo w technike niz w bron,wiec nie wiem czy dobrze poszedlem.I wazne gram jako nomad nie ide na samobojstwo,ani uklad z Arasaka.Zamierzam rozwijac romanse,gram kobieta z genitaljami,czy ma to wplyw na wybory w grze?
@djtartini1: Zaczelem grac.Rozgrywam Misje fabularna gdzie mamy ten chip Relic #!$%@?,ale uprzednio wykonujac misje poboczne I kontrakty porozwijalem postac level 13 Reputacji 25 inwestujac duzo w technike niz w bron,wiec nie wiem czy dobrze poszedlem.I wazne gram jako nomad nie ide na samobojstwo,ani uklad z Arasaka.Zamierzam rozwijac romanse,gram kobieta z genitaljami,czy ma to wplyw na wybory w grze?


@DEWASTATOR_TM: Nie. Cokolwiek zrobisz w CP nie ma większego znaczenia.
gram kobieta z genitaljami


@DEWASTATOR_TM: 99.9% kobiet posiada jakieś genitalia. To, co chciałeś napisać, to baba z #!$%@?.

Tak, wybór kształtu ciała (a nie płci genitaliów) determinuje możliwości romansowania. NPC hetero mają pociąg tylko do nie-swojego typu ciała (nie genitaliów, wybór genitaliów jest nieistotny fabularnie).
skonczylem gre, sprzedalem, gram w co innego i dopiero teraz do mnie dotarlo ze ja w ogole nie widzialem tej sceny () gdzie ona jest?


@KromkaMistrz: niemożliwe, przecież gra jest 100% liniowa i w ogóle nie ma kontentu, nie ma tej sceny i w ogóle nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)