Wpis z mikrobloga

Drogie szury z mojej ekipy, czy wiecie, że w znaleziskach jest taka Pani, która zwie się @kasia-magdalena-sawicka. Ta Pani bardzo dzielnie jedzie po covidianach, niestety tylko i wyłącznie w znaleziskach. Dlatego chciałbym ją tutaj oficjalnie zaprosić do udzielania się na mikroblogu i dołączenia do walki z covidiaństwem. Dopingujcie ją plusami, to może zdecyduje się na udział w naszej rewolucji. Oczywiście jeśli znacie też takie osoby to gorąco je do naszej ekipy zapraszajcie. Im większa nasza armia, tym większa siła rażenia!
#koronawirus
  • 25
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @wladyslaw-krakowski:
Otóż to, ostatnio jestem dość mocno zapracowany - szkoda mojego cennego czasu na jałowe dyskusje z foliarzami, którzy i tak będą ignorować wszelkie merytoryczne argumenty, podważać naukę, wyzywać uznanych lekarzy i ekspertów, tłumaczyć wszystko, co się da, teoriami spiskowymi z dupy i #!$%@?ć o tym, że covid jest równie groźny co grypka, bo Ioannidis wyliczył IFR 0,15% xD
@Siemomyslaw: To jak to jest, że w niektórych państwach azjatyckich, o dużo większym zagęszczeniu ludności jest kilkadziesiąt zgonów w całej populacji (w tym w Singapurze, gdzie za fałszowanie dokumentacji przez osobę pełniącą urzędową funkcję grozi kara śmierci)? Dlaczego bierze się pod uwagę najgorsze statystyki, w krajach, gdzie jawnie państwa przyznawały się do "manipulowania" zgonami covidowymi, jak Belgia czy Hiszpania? I czemu analiza Ioannidisa wisi w google, na stronie WHO jako pierwsza
@wladyslaw-krakowski: Przecież państwa azjatyckie stosują strategie zero-covid, eliminują wirusa maksymalnie jak się tylko da. Ja, jak postuluję podobne podejście, to jestem wyzywany przez szurów od totalitarystów i nazistów xD Co więc dziwnego w tym, że mają kilkadziesiąt zgonów, skoro w przeciwieństwie do reszty świata nie dopuścili do niekontrolowanego szerzenia się wirusa? To przez takich cymbałów jak wy, foliarze, niepotrzebnie umierają na covida setki tysięcy ludzi. To jest choroba, którą da się