Wpis z mikrobloga

Jak wygląda sprawa z regulaminem do sklepu internetowego, jak to wygląda w rzeczywistości każdy kupuje regulamin np. z shoplo jeśli tam ma sklep, z jakiś stron zajmujących się tym, czy jest używany jakiś wzór za free, który wystarczy edytować, czy kopiuje się z jakiegoś sklepu i daje swoje dane? Nie mam żadnego doświadczenia w tym, dlatego chętnie poznam wasze odpowiedzi.
Wydaje mi się, że najlepsza opcja to kupienie za te 300 z bieżąca aktualizacją RODO itp.
Czy to samo tyczy się wzorów do zwrotu produktu etc.?
Dziękuję za każdą odpowiedź

#ecommerce #sklepyinternetowe #jdg #biznes #wlasnafirma #rodo #prawo
  • 12
@sq22: akurat do zwrotu produktu nie potrzebujesz żadnych wzorów pism. Teoretycznie musisz umieścić, ale gotowca masz podanego w ustawie, więc wystarczy stamtąd wziąć.
@sq22 nie wiem jaki sklep z regulaminami polecić, ale polecam super proste, minimalistyczne regulaminy, zawierające to co obowiązkowe, i jak najmniej ponadto, bo wszystko co ponadto, to tylko kula u nogi dla ciebie ;)
@sq22: niby nie, ale sa smiecie co szukaja po sklepach czy masz nieaktualny regulamin czy jakies klauzule niedozwolone i niby ze zglosza do uokiku xD Jak Ci sie chce pilnowac takich gowien to ok, mi sie nie chce. Od legalgeek jest jakastamgwarancja ze regulamin jest aktualny i sie samo wgrywa nowe/zmiany