Wpis z mikrobloga

@Jerry664: rozmawiałem kiedyś z gościem z tego typu portali. Nie wiem na ile to prawda, wiec niech ktoś mnie poprawi jeżeli kłamie. Rzadko kto ma umowę o pracę, głównie zarobki koło 3k netto, do tego ciągle wizja tego że możesz już gdzieś nie pracować, bo teksty nie leca, portal gorzej przednie. Słabo w tych wszystkich portalach, fejsbukach itd.
Być dziennikarzem takiego portalu dla kur domowych to musi być fest fucha, wymyślasz jakiś problem z #!$%@?, dokładasz do tego przerysowanych "bohaterów", jeszcze tylko szczypta stereotypów i włala - mamy artykuł! 7:30 i już fajrant.


@Jerry664: patrząc na ilość bajtów na wykopie to idealna fucha dla wykopków
@juzwos: Jak chcą sobie mieszkać na wsi to niech sobie mieszkają, ale jeśli planują mieć dzieci to powinni wrócić do miasta. Wychowywanie się na wsi to mordęga i brak perspektyw, utrudnione kontakty z rówieśnikami oraz problem ze znalezieniem drugiej połówki oraz skazywanie dziecka na długie dojazdy.
@R187: @DorodnyTucznik: @elperson: @juzwos: ej no, panowie, ale tak obiektywnie patrzac jak ktos nigdy nie mieszkal na wsi to taka przeprowadzka to jest bardzo, bardzo ryzykowny pomysl.

Ostatnio byl watek o mieszkaniu na wsi lub zadupiu, co prawda od strony dzieci, ale mozna bylo sporo wyciagnac ogolnych tendencji, miedzy innymi zupelnie inna mentalnosc ludzi i poziom prywatnosci.

Nie chce brzmiec jak glos "Warszawa lepsza zawsze a reszta #!$%@?