Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuję wsparcia i dobrego słowa. Po 4 latach w testach manualnych i automatycznych dostałam pierwszą pracę jako Junior Java Developer i jestem momentami przerażona!!! Zrobiłam zadanie rekrutacyjne, które się spodobało jednak momentami kwestionuje swoją wiedzę i boję się, że sobie nie poradzę. Zespół wydaje się pomocny, ale wiadomo że każda pomoc ma swoje limity. Jak wyglądały wasze początki? Czy to uczucie minie wraz z doświadczeniem czy będzie tylko gorzej? Po oglądaniu służbowego repo mam wrażenie, że umiem mniej niż mi się wydawało i rozumiem coraz mniej... Może macie jakieś ciekawe kursy Springa...

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #przegryw #pracbaza #java #spring
  • 11
@komu_miodu: tak jak wyżej było wspominane - daj sobie czas, trochę obycia z kodem, z obecnym projektem i będzie ok.
Ze swojej strony mogę ci polecić żebyś dobrze wykorzystała pierwsze 3 miesiące kiedy jesteś na okresie próbnym - jest to troche taki 'ulgowy' okres gdzie jeszcze aż tak dużo się nie wymaga od ciebie więc to jest dobry czas na poznanie projektu od strony biznesowej, przeglądanie projektu, debugowanie itp - potem