Wpis z mikrobloga

@bihu: akurat z autonomicznymi nacjonalistami, czyli odłamem legijnej żylety jest tak, że ich twórca faktycznie jest nawiedzonym nacjonalistą, który jak sądzę mógłby godzinami sensownie tłumaczyć swoje poglądy niemniej większość to prymitywy rozumiejące tylko WHITE pisane nieprzypadkowo inną czcionką.
@surowageneracja:

Kolega chce powiedzieć, że życie białych ludzi nie ma wartości? Skoro czarni Afrykanie mogą manifestować dumę ze swojego pochodzenia, swoich korzeni, czemu odmawia się tego białym? Trochę jakby rasizm, co?


Manifestowanie przez białą większość dumy ze swojego koloru skóry, ma tylko i wyłącznie rasistowski podtekst. Będąc białym na zachodzie/ lub w Polsce, nie doświadczasz dyskryminacji ze względu na swoją rasę lub jest to niemal marginalne. W tej sytuacji tego typu
@Galkovsky: No i właśnie przez tą agresję mam taką opinię a nie inną
Chociaż wybacz za nazwanie zwierzakiem, nie było to ani merytoryczne ani sensowne ani uzasadnione. Poniosły mnie emocje. Nie mniej nadal, jeśli jesteś rasistą to nie mam o tobie zbyt dobrego zdania a jeśli się mylę to mi wytłumacz bo te hasła dość jednoznacznie wyglądają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EvilToy:

Będąc białym na zachodzie/ lub w Polsce, nie doświadczasz dyskryminacji ze względu na swoją rasę lub jest to niemal marginalne.


XDDD myślę że ludzie w USA mają teraz delikatnie mówiąc odmienne zdanie na ten temat.
I jak jesteś taki odważny to zapraszam do Nowego Jorku do Paryża do Londynu i idź sobie do dzielnic gdzie czarni mieszkają zobaczymy czy nie doświadczysz dyskryminacji XD
@EvilToy: Wybacz mi ale musze to napisac. #!$%@?. Jesli WLM jest zly to BLM tez jest zly (wg mnie obydwa sa zle). Wokol BLM jest pelno rasistowskich szurow - takich np ktorzy po zabiciu kobiety za tekst all lives matter wypisywali ze jej dziecko powinno sie cieszyc ze nie bedzie wychowywanie przez rasistke. To ci skrajni - jest takze cala masa ktora uwaza ze all lives matter jest zle. Dodatkowo pisanie
@EvilToy: Nie mogę we własnym kraju wyrazić dumy ze swojego pochodzenia, bo ktoś się tam może źle poczuć - właściwie nowoczesna lewica w pigułce. Każdy normalny człowiek to wasze totalniackie myślenie zamykające ludziom usta terrorem politycznej poprawności i stygmatyzowaniem ("rasiści", "faszyści") ma w najwyższej pogardzie.

A już w ogóle #!$%@?, że hasło "białe życia mają znaczenie", to wyraz supremacji, to też niezły fikoł. Zwłaszcza że jest to naturalna reakcja na promowane
@abgaha:

Jesli WLM jest zly to BLM tez jest zly (wg mnie obydwa sa zle). Wokol BLM jest pelno rasistowskich szurow


Z tą różnicą, że biała supremacja jest niebezpieczniejsza od tej czarnej, chociażby ze względu na różnice w populacji. Niemiecki faszyzm czy segregacja rasowa to nie był eksces w historii nie do powtórzenia.

Przesladowani to sa np Koptowie w Egipcie a nie czarni w USA.


Musisz bardzo słabo znać Stany, albo