Wpis z mikrobloga

Mircy bardzo proszę o parę plusików dla Damy na pocieszenie, bo ma ciężkie zatrucie i źle z nią, wczoraj kilka razy jechałem z nią do weta na zastrzyki i kroplówki, dzisiaj jedziemy znowu, a bez niej to nie wiem jaki będę miał sens życia. Niby młody pies (około dwóch lat, dokładnie nie wiem, bo znaleziona przywiązana w lesie jako szczeniak) i wet twierdzi, że powinno być wszystko ok, ale i tak się stresuję.
#pies #pokazpsa #feels
źródło: comment_16185463019Mu5HWIeyn00O4dOdBTf0o.jpg
  • 112
Po pierwsze: dziękuję wszystkim bardzo za miłe słowa i wsparcie, dużo to znaczy dla mnie i przekażę Damie wszystkie ciepłe słowa.

@dyslexia: Wet jest dobry, zawsze do niej jeżdżę, mówi, że będzie ok, ale rano tak nie mówiła ;)
@LadyRaspberry: Dobrze wiedzieć, zapytam o badania kału
@butterball: Dostała profilaktycznie jakieś zastrzyki właśnie na babeszjoze, ale było ich kilka i już nie pamiętam co i jak dokładnie
@HlepZeSmalcem: Dziękuję,
To że ją ktoś zostawił (pomijając już, że w lesie) to jest dla mnie przedziwne, bo to niespotykanie łagodny pies


@Sigismund_Dijkstra: ja adoptowałam dorosłego kotka z przytuliska, który okazał się bardzo pro ludzki - każdemu wchodził na kolanka, nie niszczył, każdy mi go zazdrości. Widać było, że miał kiedyś dom, a znaleziono go brudnego i poniewierającego się po dzielni ¯\_(ツ)_/¯ ludzie są #!$%@?. Zdrowia dla pieska ʕʔ
@WybuchowyCzajnik: Dziękuję, podrap pieska!
@GFG_: Dobrze, że jest zdrowa, piękny blablador kocham Cię piesu
@Adam_Kolski: Lubi przytulanie też, zwłaszcza jak jest chora, teraz by się ciągle tuliła
@RandomowyMirek: Ja podrapie Damę od Majki, a Ty za to podrap Majkę od Damy
@a__o: A jaka ona tam rasowa, znajda z lasu XD
@aboloniusz: Piękny Beary i piękny uczynek
@blablabla69: Wszystkie pieski są super po prostu
@