Wpis z mikrobloga

@piotrullo: A bluepillowcy nadal będą mówić, że nie wszystkie laski takie są. Na karuzeli #!$%@?ów do 30, a potem betabankomat i po ślubie switch i zero seksu i gównoburze o nic. I tym sposobem niszczą życie sobie i tym betabankomatom.
  • Odpowiedz
@piotrullo: A co ja niedawno miałem? Szara myszka, miła, kulturalna, zafascynowana mną, z artystyczną duszą, a jak przyszło do szczerych rozmów przyznała mi się, że miała 14 bolców przede mną, trójkąty i raz była #!$%@? na dwa baty. Piszecie sobie, że baituję, #!$%@?ę to, serio, od tamtego dnia żałuję, że nie jestem pedałem. Chcę być sam, nigdy już nie uwierzę w żadną kobietę.

ZAWSZE ALE TO ZAWSZE PRZED PODJĘCIEM POWAŻNEJ DECYZJI
  • Odpowiedz
@piotrullo Ja #!$%@?, ludzie mają problem bo laska chce się bzykać. Mogę powiedzieć tylko tyle ruchajmy się wszyscy z kim chcemy i ile chcemy. Jak ktoś ma z tym problem to niech sobie poszuka jakiegoś zajęcia skoro jego życie jest tak nudne, że musi się interesować czyimś.
  • Odpowiedz
@pan_nikt_x0: Wiesz gdzie leży problem? Że nikt nie wchodzi w czyjeś w życie, czy nie daje o to #!$%@?. Tylko dziwne jest dla mnie podejście, pierw dawania dupy, a później, gdy jednak nic z tego nie ma, to szukanie chłopaka.
  • Odpowiedz