Wpis z mikrobloga

Matko, konia z rzędem temu kto poda mi przykład rzemiosła którego można nauczyć się względnie szybko (rok, półtora) a które przyniesie mi saysfakcję z pracy. Może być nisko płatne, byle coś konkretnego, fajnego. Mam dość bezproduktywnej pracy w excelu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracbaza #praca #korposwiat #korpo
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze, że zaznaczyłeś wymóg drogi przynoszącej Ci satysfakcję, bo już się bałem, że nie będę mógł się ustosunkować do pytania człowieka którego znam tylko z nicku i hejtu do Excela...
No ludzie ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: Ciężko tak, bo jakby się okazało ze masz dwie lewe ręce to 3/4 zawodów ci odpada, bo twoimi jedynymi klientami będą członkowie rodziny i to z litości. Próbuj różnych rzeczy, popytaj znajomych czy nie potrzebują w czymś pomocy albo towarzystwa, a może się okaże że jak pomożesz komuś postawić altankę na działce to odkryjesz talent stolarski czy coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: Elektronika, projektowanie PCB, większość rzeczy do ogarnięcia na arduino, zawsze ci ktoś pomoże, w końcu nauczysz się sam (arduino to prawie C++). Dany kod możesz potem wrzucić na dowolną atmegę i robić w ten sposób projekty. Podstawy elektroniki są proste, a trudniejsze rzeczy przychodzą potem same. Ja mniej więcej w takim czasie jak piszesz nauczyłem się elektroniki niskiej i średniej częstotliwości. Można na przykład serwisować sprzęt audio czy coś,
  • Odpowiedz
@NaAdanosa ciesielstwo,nie jakis tam pijak od doki&peri a normalny konstrukcyjny, poltorej roku wystarczy jako tako,po 5 latach jesli jestes dobry w tym Fachu masz tabuny klienteli, satysfakcja? Owszem widzisz co robisz, budujesz domy dla rodzin
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: mój brat się całkiem szybko nauczył elektryki, teraz naprawdę kwitnie w zawodzie. Ewidentnie mu się to podoba. Fakt faktem, trafił mu się naprawdę niespotykanie fajny szef (którego woli nazywać wspólnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Patrzę na niego i widzę że to naprawdę może być satysfakcjonująca praca. Ponadto, naprawdę dobrze płatna, z racji tego że teraz wszystko bazuje na elektryczności i ciągle coś jest do roboty.
  • Odpowiedz