Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Odpaliłem sobie dziś moje konto fake p0lki na Badoo, by skontrolować sytuację genetyczną, wśród samców.

Takie kwiatki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ciekawe jak idzie temu manletowi szukanie FWB?

#przegryw #blackpill #wzrost #logikarozowychpaskow #rozowepaski #manlet #zwiazki #badoo #tinder #blackpillraw
Pobierz
źródło: comment_1618322705UXuzUMN2gmeKEZP5cM8m9m.jpg
  • 62
takiemu facetowi powinna należeć się taka sama renta jak niepełnosprawnym z zespołem downa, jeżdzącym na wózku itd + orzeczenie o niepełnosprawności. Ten sam poziom kalectwa


@Arkos12: @Blackpill_RAW: tańszą i bardziej akceptowalną opcją dla społeczeństwa a w szczególności dla płci pięknej byłaby przymusowa eutanazja takich osobników
@UberSoldat: mam 186 cm co do wzrostu to mam super kumpla nie za wysoki, ale co z tego jeśli jest w porządku jako człowiek, dupeczek tez sobie znalazł niczego sobie, dzieci jego wcale nie są jakimiś karłami czy liliputami, zdrowe normalne dzieci. To trochę płytkie i dziecinne osadzać ze ktoś niższy to przygryw i mierzyć ich z osobami niepełnosprawnymi
@Yudep: spodziewałem się że użyjesz argumentum ad kolegum manletus ruchajum modelkus. Mam rozumieć że niemiałbyś nic przeciwko aby urodzić się ze wzrostem 165cm skoro to nic złego? Weź takie bajki o sprawiedliwości tego świata wciskaj se wiadomo komu.
Uwielbiam jak różowe potrafią się nawzajem wspierać, walczyć o swoje prawa, wprowadzać jakieś anty bodyshaming kampanie, a mężczyźni? To co wyżej + kopanie pod sobą dołków w wyścigu za #!$%@? xD

Gardzicie ludzmi zaślepionymi niskimi instynktami i podświadomą naturą a'ka p0lkami a sami zachowujecie się jak pierwotni jaskiniowcy nakręcając tę całą spiralę hejtu na samców którym waszym zdaniem czegoś brakuje, elyta w stadzie owieczek pędzących za tłumem :D