Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Odpaliłem sobie dziś moje konto fake p0lki na Badoo, by skontrolować sytuację genetyczną, wśród samców.

Takie kwiatki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ciekawe jak idzie temu manletowi szukanie FWB?

#przegryw #blackpill #wzrost #logikarozowychpaskow #rozowepaski #manlet #zwiazki #badoo #tinder #blackpillraw
Pobierz
źródło: comment_1618322705UXuzUMN2gmeKEZP5cM8m9m.jpg
  • 62
@Blackpill_RAW: Posiadanie takiego wzrostu to jak czapka niewidka w oczach kobiet. Przypadki takich krasnali najbardziej obalają mit ,,wystarczy że będzie wyższy ode mnie" bo jeśliby tak było to laska 162 cm wzrostu mogłaby się nim zainteresować. Oczywiście rzeczywistość jest taka, że prędzej wolałaby się bzyknąć z manekinem stojącym w lumpeksie niż chociażby pocałować takiego karła
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@OsamaPepe: Żadna nie będzie pożądać 163 cm karła. Żadna kobieta podczas seksu nie myśli o złotych kiblach i prywatnych odrzutowcach.

Znajdzie co najwyżej gold-diggerkę którą będzie ruchał raz na 10 lat albo rzadziej i której będzie musiał kupować drogie prezenty, żeby w ogóle z nim rozmawiała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I będzie
@Blackpill_RAW według mnie przesadzasz trochę, są baby łapczywe na kase, które kierują się tylko tak prostymi pobudkami jak rządzą pieniądza. Przy sporym majątku i wycieczce na Ukrainę w poszukiwaniu lubej, uważam że jest to do zrobienia nawet dla manleta 163, znając oczywiście i zgadzając się z idelogia #blackpill
@Blackpill_RAW z tym brzydzieniem to też tak nie do końca. Pieniądze w głowie różowej robią taką dziurę w mózgu, że ona akceptuje karłowatość partnera i godzi się na taką relację. Gdy zapytasz mnie czy warto? Myślę, że tak. Uczucia i pier*** o takich, czy innych miłościach przemijają z wiekiem. Później masz na to już wywalone. A to, że sobie co wieczór podupczysz, czy ile tam będziesz chciał, jest warte chyba tego aby