Wpis z mikrobloga

Danie które zamówiła sobie moja babcia u Amaro.
Koszt 199zł.
Realny koszt wyliczełem na 2.30zł. Policzmy:

Plasterek cienko krojonej słoniny- 1.10zł
Ciemny sos Culineo z biedronki- 0.79zł
Kleks z kostki toaletowej "Agent Max" zapach leśny- 0.41zł

Czas pracy jakieś 2 min, ceny zawyżyłem bo na pewno kupują te produkty hurtowo.

#jedzenie #dieta #pizza #pdk #bekazpodludzi #dietapudelkowa #cateringdietetyczny #heheszki #humorobrazkowy
Beszczebelny - Danie które zamówiła sobie moja babcia u Amaro.
Koszt 199zł. 
Realny...

źródło: comment_16183197726egZwgJnifMmwaBWQgVUSg.jpg

Pobierz
  • 87
Ile takich momentów, trzeba zamówić, żeby się najeść jak u Chińczyka za 15zł?


@Kuklak: Tam sie chodzi na kolacje, która trwa 3-4h. Np. zestaw 6 momentów to kilka przystawek, 6 momentów i deser. Podawane w odpowiedniej ilosci czasu, ja np. wyszedlem napchany.

Mi się wydaje (nie wiem, jeszcze nie korzystałem), że ta ilość kilkunastu może być minusem, a nie plusem. W sensie zbyt dużo różnych doznań węchowo-smakowo-wizualnych jak na jeden raz...
I tu jesteś w błędzie bywałem kilkanaście razy w rożnego typu eksluzywnych restauracjach, jedno się podobało więcej drugie mniej.


@Tomsz1989: Podaj jakas eksluzywna restauracje, w której naprawde byles :) Ciekawi mnie Twoja definicja eksluzywnosci.

Bo Amaro w zeszlym roku byl uznany za jednego z 100 najlepszych kucharzy swiata, a Atelier Amaro to w kontekscie eksluzywnosci najprawdopodobniej najbardziej eksluzywna restauracja w Polsce. Są tylko dwie inne, które graja w Polsce w tej
Dlaczego ma nie wrócić?


@Kuklak: Pandemia mocno uderzyla w biznes, uderzyła po kieszeni i co najgorsze zabrala praktycznie 2 lata mozliwosci rozwoju. Otworzenie tej restauracji na nowo w tym formacie, w ktorym istniala przed pandemia to niestety sporo pracy, odtwarzanie i robienie wszystkiego na nowo jest troche demotywujace.

Amaro skupia sie na nowych projektach, m.in. na wlasnej farmie i nowym projekcie Heart w Zakopanem.
Otworzenie tej restauracji na nowo w tym formacie, w ktorym istniala przed pandemia to niestety sporo pracy, odtwarzanie i robienie wszystkiego na nowo jest troche demotywujace.

Amaro skupia sie na nowych projektach, m.in. na wlasnej farmie i nowym projekcie Heart w Zakopanem.


@Dentka7: Czy Ty tam pracujesz? xD