Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne: kapitalistyczne świnie
We nagraj filmik jak to robisz w 6 minut wyśle ci 12zł i mi przywieziesz,
no dobra zarabiając 60zł za godzine twojej pracy bo wydajesz sie kozakiem to ci dam te 6zł za te 6 minut więej więc za 18 zł przywieź mi pod chate.
Tylko mnie na fete nie oszukaj i daj sporo a nie jak tu ten katering bardzo mało
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Jak sobie sam dom zbudujesz, też będzie taniej...bandyci budowlańcy biorą wszystko hurtowo, a potem od Seby wołają tyle piniędzy! Wyjdź w końcu od mamy z piwnicy to może trochę ogarniesz jak wygląda normalne życie xD Dziwić się, że PIS za +500 tak łatwo kupuje tyle roszczeniowego buractwa!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
i ile czasu Ci to zajmuje w całości - przygotowanie, ugotowanie, posprzątanie i do tego zakupy bo z powietrza nic nie ugotujesz

@bambadjan: na koniec wyceńmy całkowity czas poświęcony na tę operację i nagle mu wyjdzie że cena za dzień to 80zl

  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: kluski śląskie to przynajmniej godzina, półtorej #!$%@? i to jak już masz ugotowane ziemniaki, jak nie to więcej xD a potem sprzątanie i uwierz mi, dla dwóch klusków to się zwyczajnie nie opłaca. Na pozostałe rzeczy minuta, hehe oczywiście xD idź do sklepu, wybierz kup, wróc do domu, pokrój, przygotuj, miej narzędzia do tego, posprzątaj itd...

A tymczasem można mieć codziennie coś innego za 60zł, wystarczy telefon
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne
"ee nie wiem co to jest... 1,5 złotego" aż zasmialem.
a jak to jest #!$%@? krem z trufli wymieszany z kawiorem najwyzszej klasy?

a tak poza tym to #!$%@?, ze 6 minut samo trzeba zrobic zakupy, pokroic, ugotowac itd.
tak samo liczysz koszty wylacznie surowych skladnikow, przetworzenie tego tez kosztuje
  • Odpowiedz