Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak tak się czyta albo dochodzą słuchy z otoczenia, kto zmarł przez koronawirusa, to człowiek czuje taką bezsilność, że ci co najwięcej odpowiadają za śmierć zwykłych obywateli nijak nie ponoszą odpowiedzialność za swoje złe decyzje - nawet koronawirus ich nie chce zabrać. Właśnie się dowiedziałem, że zmarł kolega, który wylądował w szpitalu przez koronawirusa. Raptem rok cieszył się emeryturą.

#koronawirus #covid19 #smierc #zycie #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6074a50ef5537c000a488a5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@Sam_w_domu Przecież pracując ma się kolegów w różnym wieku. Do tego skoro ja tu siedzę, to inni, jak to nazwałeś "~50" też. Naprawdę, 20 lat temu był już internet i komputery, potrafimy z nich korzystać. Nawet moja matka lat 70 jest uzależniona od kompa.
@sberatel: @taktoto: skislem xD

Identyczne wpisy pojawiaja sie tu kilka razy dziennie. Zmienia sie tylko emerytura na urodziny/swieta i kolega na wujka/babcie/kolezanke/ciocie. Wpis zawsze dodaje jakas zielonka po czym wpis znika a konto wylatuje z banem za multi.

Ale spoko. Tym razem ewolucja zadzialala i wpis wpadl z anonimowych wiec 100% legit XD

Gdyby na covid w Polsce umieralo tyle osob co we wpisach na mirko to rzad musialby na
@Sam_w_domu Legit czy nie, to argument przeciw legitnosci, że 50 lat, to nie można siedzieć na wykopie w nocy (też często tak siedzę, bo wreszcie mam czas) jest nietrafiony. Tak samo z kontaktem na emeryturze. Jak ktoś umiera, to też o tym wiem, nawet jak nie bezpośrednio, to pośrednio (np. często rodzina powiadamia byłego pracodawcę, przynajmniej u nas tak jest, może to wynika z atmosfery, ludzie tu pracują całe życie).
Pieprzenie że
@taktoto: powody na szybko bo zwyczajnie mi sie nie chcialo pisac o tych wpisach bo by sie zaraz zlecialo stado zjebow wolajacych o linki. Nie chce mi sie dyskutowac ()

Polowe rodziny mam na cmentarzu ale jak mi babcia umarla na raka to nie przychodze na wykop i nie pisze ze to przez covid XD