Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lbyczy: Dokładnie xD chyba, że jest info o tym żeby przeciąć czy coś, ale ludzie mają #!$%@?, plastikowa zakrętka z papierową butelką? Mieszane, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elpredatoro: ja już się nasortowałem jak debil ze 3 lata, teraz jak nie wiem gdzie coś wrzucić to znaczy, że mieszane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak przy okazji to #!$%@? mnie wielki Knorr, który robi swoje fixy cały czas w papierze powleczonym folią xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Platkisniadaniowe: @pablo397: przecież taka plastikowa butelka spokojnie wytrzyma do zużycia...
#!$%@?ł taka pseudoekologie, dostali dofinansowanie, a wy nieświadomie przyklaskujecie takie kółko ekopucowania się za wasze pieniądze xDDdDD
  • Odpowiedz
@Issac: ja tam w dupie mam takie opakowania. Najważniejsze jest to co jest w środku opakowania. Mój jedyny kontakt z ekologia to segregowanie śmieci i oszczędzanie prądu.
I tak, ta plastikowa butelka sama w sobie wytrzyma, ale mniej niż zwykła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: nawet bez tego zbędnego papieru wytrzyma butelka, więc ta "obudowa" to tylko nabijanie szurow w butelkę ( )
  • Odpowiedz
nawet bez tego zbędnego papieru wytrzyma butelka, więc ta "obudowa" to tylko nabijanie szurow w butelkę


@Issac: przciez papier nie ma za zadanie wzmocnienia w zaden sposob butelki tylko pelni role etykiety. Wiele produktów jest tak obecnie produkowanych, jogurty czy jakieś tam zupki typu instant - kubeczek jest wykonywany z najtańszego niebarwionego plastiku a na to jest zakładana etykieta kartonowa. Na etykiecie jest też instrukcja, żeby przed wyrzuceniem opakowania rozdzielić etykietę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: dalej racjonalizuj sobie ta butelke grube kartonowe etui, które można było zrobić ze zwyklą naklejką (tak, klej to promieniotworcza substancja xD), właśnie dlatego robienie w wala ludzi jest takie łatwe, bo czlowiek się wypieral do samego końca, aż mu dupe poparzy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dlatego robienie w wala ludzi jest takie łatwe,


@Issac: masz lekturę do poczytania, bo dalsza dyskusja z tobą jest bezcelowa .Twój pradziad też pewnie tak podchodził do faktu gdy władze kazały mu dupę po sraniu wycierać "robią ludzi w wała - moi przodkowie nie wycierali to ja i nie będem!", w końcu geny szurostwa zaszły u was w rodzinie tak daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pablo397 - > dlatego robienie w wala ludzi jest takie łatwe,

@Issac: masz lekturę ...

źródło: comment_1618296551XXtWH5Gj8B8jDLLVJsOZyt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz