Wpis z mikrobloga

Mam już absolutnie dość.

Mam dość tego #!$%@? dojmującego uczucia samotności, które towarzyszy mi przez większość życia. Mam dość poczucia bezradności i tego, że nic nie zależy ode mnie. Mam dość tego, że nigdy nie mogę być szczęśliwa dłużej niż na dzień lub dwa a ostatnio chwile szczęścia i spokoju ducha liczę już tylko w minutach. Mam dość ciągłego posiadania w sobie gigantycznej potrzeby bycia kochaną i przytulaną 24h na dobę. Mam już dość bycia osobą wysoko wrażliwą a nawet przewrażliwioną na wszystko. Mam dość reagowania 1000x razy gorzej na każdą niemiłą sytuację w życiu niż normalni ludzie. Mam dość przywiązywania się do ludzi, dla których finalnie nie jestem ważna. Mam dość tego, że nawet w najlepszych okolicznościach życia do 100% szczęścia będzie mi brakowało przytulenia ukochanej osoby. Mam dość mniejszych i większych rozczarowań w moim życiu. Mam dość tego, że zawodzę innych i samą siebie. Mam dość tego jaka jestem. Tak nie da się żyć. Tak bardzo nie chcę czuć tyle ile czuję.

Jak wyprać się na stałe z uczuć? Jak nie potrzebować do szczęścia miłości i bliskości drugiej osoby? Jak być w końcu normalnym człowiekiem?

#zalesie #gownowpis #przegryw #smutek #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #psychologia
  • 94
@pregunta: albo jesteś mega nieatrakcyjna albo masz za wysokie wymagania, nie wiem jak będąc nawet przeciętna dziewczyna nie możesz znaleźć faceta na stałe. Próbujesz? Dajesz szansę?
@pregunta używasz świętego tagu to czego oczekujesz to tak jakbyś przyjechała do umierających z głodu dzieci w Afryce i powiedziała że jadłaś wczoraj za słona zupę i płakała z tego powodu, nie wstyd Ci?
@pregunta: przecież jesteś kobietą, odpal tindera, jeśli jesteś nieatrakcyjna to w dobę znajdziesz ze sto osób chcących mieć kontakt z tobą, jeżeli jesteś atrakcyjna to i po kilkaset. Samotność jest zarezerwowana dla męskiej płci
@pregunta: "Jak wyprać się na stałe z uczuć? Jak nie potrzebować do szczęścia miłości i bliskości drugiej osoby? Jak być w końcu normalnym człowiekiem?" zakochać się i być potraktowana jak ściera, najpierw boli jak #!$%@? ale później jesteś totalnie nieczułą suka
zakochać się i być potraktowana jak ściera


@Lofi_Mrufka: buahahaha. Skoro wy zwierzaki potraficie się "zakochiwać" wyłącznie w Chadach, sebiksach i ewentualnie książętach afrykańskiego buszu,to się nie dziwcie, że zostajecie potraktowane jak ściery.

Wasze "zakochanie" to nie jest żadne tam "wyższe uczucie", to po prostu zwierzęcy pociąg do dymorficznego samca., którego materiał genetyczny wasze gadzie mózgi pragną posiąść. Taki wasz obraz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak wyprać się na stałe z uczuć? Jak nie potrzebować do szczęścia miłości i bliskości drugiej osoby? Jak być w końcu normalnym człowiekiem?


@pregunta: mieć dużą dupę i mieć w niej wszystko. Kiedyś wierzyłem w miłośc ale ona nie istnieje. Ty dajesz serce na dłoni a ktoś te serce gniecie