Wpis z mikrobloga

Wiele osób zastanawia się dlaczego od dawna nie pojawiła się żadna nowa historia biurowa na moim tagu. Nasz oddział został zlikwidowany nie tak dawno temu i obecnie jestem bezrobotna. Być może na tagu pojawią się jakieś dawniejsze historie które z wiadomych przyczyn nie mogły się pojawić a teraz mogą, w zależności od tego czy chcieli byście je przeczytać.

MIEJSCE NA REKLAMĘ Czy ktoś poszukuje dobrze obeznanej w fachu kadrowej, niekoniecznie na stanowisku kierowniczym w Warszawie? Gdyby ktoś miał cynk, nie omieszkajcie słać do mnie wiadomości na priv. Przytulaski! () MIEJSCE NA REKLAMĘ

#phyrexiacontent

#praca #warszawa #bezrobocie #korposwiat #korpo
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Phyrexia: słuchaj ja to bym cię pociupcial bo ładnie na tym avstarxe wyglądasz jak boksi
Daje 200zl i zwracam za dojazd. No i jak będziesz o normalnej godzinie to coś o---------y na ciepło
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Jeśli dobrze pamiętam, to chwaliłaś się puszczaniem z murzynem.

Imo, bardzo się cieszę z twojego bezrobocia i życzę wielu miesięcy długiej i uciążliwej biedy bez żadnych perspektyw zawodowych. ()

A jeśli myślisz, że to przejściowe to przypominam, że zaraz będzie czerwiec, a wraz z nim ogromne redukcje etatów związane z zapisami tarczy, będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
Czy ktoś poszukuje dobrze obeznanej w fachu kadrowej,


@Phyrexia: czemu tu o to pytasz, jak się tu pokazałaś od tak słabej strony obgadując połowę firmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Phyrexia:
Dzień dobry, kontaktuję się z Panią ponieważ aplikowała Pani do naszej firmy.
Czy mogę Pani zająć 5 minut?
Proszę mi powiedzieć, gdyż widzę, że ma Pani lukę w zatrudnieniu... skąd ta luka? Bezrobocie... aha... rozumiem...
Proszę mi coś o sobie powiedzieć.
A co Panią motywuje
  • Odpowiedz