Wpis z mikrobloga

Wiele osób zastanawia się dlaczego od dawna nie pojawiła się żadna nowa historia biurowa na moim tagu. Nasz oddział został zlikwidowany nie tak dawno temu i obecnie jestem bezrobotna. Być może na tagu pojawią się jakieś dawniejsze historie które z wiadomych przyczyn nie mogły się pojawić a teraz mogą, w zależności od tego czy chcieli byście je przeczytać.

MIEJSCE NA REKLAMĘ Czy ktoś poszukuje dobrze obeznanej w fachu kadrowej, niekoniecznie na stanowisku kierowniczym w Warszawie? Gdyby ktoś miał cynk, nie omieszkajcie słać do mnie wiadomości na priv. Przytulaski! () MIEJSCE NA REKLAMĘ

#phyrexiacontent

#praca #warszawa #bezrobocie #korposwiat #korpo
  • 160
  • Odpowiedz
Przecież twoja pozycja w firmie jest niezastopiona, prędzej firma upadnie niż zrezygnują z takiego pracownika.


@Mamis: Nie ma ludzi niezastąpionych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba, że pracuje się w utrzymaniu ruchu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 52
@Phyrexia to wszystko wyjaśnia. Od pewnego czasu zastanawiałem się co jest grane, że co wejdę na jakieś znalezisko to widzę twój post. A Ty po prostu masz za dużo wolnego czasu(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Phyrexia: twoje historie są nie dość że gównianej jakości to jeszcze masz ego wywalone w kosmos i podejrzewam że z kadrową która zajmuje się rozliczaniem pracowników masz niewiele wspólnego a jesteś typową "laską" która w miękkim HR myślała że złapała boga za nogi i jest KIMŚ xD
  • Odpowiedz