Wpis z mikrobloga

Wiele osób zastanawia się dlaczego od dawna nie pojawiła się żadna nowa historia biurowa na moim tagu. Nasz oddział został zlikwidowany nie tak dawno temu i obecnie jestem bezrobotna. Być może na tagu pojawią się jakieś dawniejsze historie które z wiadomych przyczyn nie mogły się pojawić a teraz mogą, w zależności od tego czy chcieli byście je przeczytać.

MIEJSCE NA REKLAMĘ Czy ktoś poszukuje dobrze obeznanej w fachu kadrowej, niekoniecznie na stanowisku kierowniczym w Warszawie? Gdyby ktoś miał cynk, nie omieszkajcie słać do mnie wiadomości na priv. Przytulaski! () MIEJSCE NA REKLAMĘ

#phyrexiacontent

#praca #warszawa #bezrobocie #korposwiat #korpo
  • 160
  • Odpowiedz
Nasz oddział został zlikwidowany


@Phyrexia: Jesteś najlepszym przykładem tego że popełniono z wami ten sam błąd co z gimnazjami zlikwidowano gimnazja zostawiono gimnazjalistów. I teraz weź człowieku się męcz z wykopową biurwą z Wilanowa mającą czas spamować 24/7.
  • Odpowiedz
@Phyrexia mamy otwarty wakat na HRówe. Ogromne korpo, ale Pomorskie. Jakby co mogę Cię polecić. Zawsze wpadnie jakis hajs "za skórę" gdy Cię przyjmą, więc zapraszam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Prospero88 to nawiązanie do tego, że był ktoś na stażu u niej w firmie i traktowała tę osobę jak gówno xD Skoro teraz szuka pracy to niech idzie na staż i robi kawę, zobaczy jak jest super ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@steemm: Mam swoich ulubionych uzytkownikow, nie tylko rozowe paski.
Np @SPRAWDZANIE_IP ( to chlopak ) ciagle mu spamilem i odpisywalem na kazdy jego post, az sie zdenerwowal i mnie zczarnolistowal. Plec do tego nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiec odp to - nie. Po prostu zalicza sie do tej listy.
  • Odpowiedz