Wpis z mikrobloga

Wiele osób zastanawia się dlaczego od dawna nie pojawiła się żadna nowa historia biurowa na moim tagu. Nasz oddział został zlikwidowany nie tak dawno temu i obecnie jestem bezrobotna. Być może na tagu pojawią się jakieś dawniejsze historie które z wiadomych przyczyn nie mogły się pojawić a teraz mogą, w zależności od tego czy chcieli byście je przeczytać.

MIEJSCE NA REKLAMĘ Czy ktoś poszukuje dobrze obeznanej w fachu kadrowej, niekoniecznie na stanowisku kierowniczym w Warszawie? Gdyby ktoś miał cynk, nie omieszkajcie słać do mnie wiadomości na priv. Przytulaski! () MIEJSCE NA REKLAMĘ

#phyrexiacontent

#praca #warszawa #bezrobocie #korposwiat #korpo
  • 160
  • Odpowiedz
Nasz oddział został zlikwidowany nie tak dawno temu i obecnie jestem bezrobotna.


@Phyrexia: po tym jak się zachowujesz to się nie dziwię, że was, a w szczególności Ciebie #!$%@? XD
  • Odpowiedz
Czy ktoś poszukuje dobrze obeznanej w fachu kadrowej


@Phyrexia: Jakbym potrzebowała kadrowej to byłabyś ostatnim człowiekiem na świecie którego bym zatrudniła.

Raz przez twoje wysrywy, a dwa - jak można zlikwidować dział kadr?
Co, pracodawca sam rozlicza papiery pracowników, pilnuje zusu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia: myślałem, że to, że jesteś zwykłym trollem, jest już wiedzą powszechną na wykopie, ale widzę, że ludzie dalej odpisują xD
  • Odpowiedz
@Phyrexia: bo niszczyłaś ludziom psychike z swoim ego. najgorsze jest to, że próbujesz się wybielić wrzucając jakieś gówno na różne tagi, tak aby mieć bordo. Nigdy się nie wybielisz, zostałaś oznaczona przez swoje wpisy i ludzie będą wszystko pamiętać do końca twojego życia.
  • Odpowiedz
@LittleBi: Serio odrzuciła kogoś bo paniusi się czcionka nie podobała? A jeśli to był wybitny fachowiec? Jeżeli to prawda to trzeba ostrzec wszystkie firmy w kraju, że takie coś teraz pałęta się po rynku pracy, zanim ktoś zatrudni takiego szkodnika bo ładna twarz i gadane ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Phyrexia: To teraz wreszcie możesz zdać relację ile te twoje gówno porady dają samemu uczestnicząc w procesach rekrutacyjnych.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Zamiast na pracy bez przyszłości którą wkrótce zastąpi oprogramowanie, lepiej szybko szukaj jakiegoś miłego beciaka 15k póki jeszcze się nie zderzyłaś ze ścianą. Najlepiej takiego bez konta na wykopie, bo za głowę się biedak złapie jak zacznie czytać twoje posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz