Wpis z mikrobloga

powinni zrobic zakaz wyprzedzania na drogach szybkiego ruchu i #!$%@? ich na mandaty ile wlezie bo sie inaczej chołota nie nauczy


@dobry_wykopek: czyli ktoś jedzie sobie cały czas 40 km/h i żaden TIR nie może go wyprzedzić? Warto czasami pomyśleć, zanim się głupotę napisze...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AndzejGolara: kumpel tirowiec opowiadał mi, ze nic nie boli tak jak widok kolegi co wyjechał po tobie i cie wyprzedza a potem stoisz 2 godziny dłużej na rozładunku bo on jest pierwszy xD
  • Odpowiedz
@Bobasekk: maksymalna dopuszczalna prędkość dla pojazdów ciężarowych na polskich autostradach to 80 km/h, czego oczywiście w zdecydowanej większości też nie przestrzegaja, albo nawet o tym nie wiedza. Vipowskie +10 km/h musi być. Na zwykłych drogach to też typ kierowców, który ma innych użytkowników ruchu głęboko w dupie. Jedziesz krajówka, gdzie przy skrzyżowaniach, przystankach, przejściach dla pieszych masz 70 km/h albo 50 km/h. W terenie zabudowanym rowniez jest 50 km/h. A oni
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:

z tymi dretwymi przeruchanymi hehe żartami możecie koledze w szkole conajwyżej zaimponować xD


@AgrrsywnyBusiarz: ok, to bez żartów, tak całkiem poważnie. Uzasadnij i wyjaśnij ludziom jaki jest sens wyprzedania w takim sposób jak widać na zdjęciu i zajmowania 3 pasów przez ciężarówki?

@Cinkito:
Nie ma, jemu chodziło bardziej o to że w każdej grupie są debile. Dzisiaj jak wracałem do domu typ mi siedział na dupie z metr
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AndzejGolara: nigdy nie ogarniam tego srania pod naczepą, to już lepiej gdzieś w krzaki iść to na ziemi się gówno rozłoży a nie na betonie xd co oni później rozjeżdżają to gówno i sie przykleja do opon? XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Caesium_: Myslisz, że osóbka w terenie zabudowanym, czy na 70 pojedzie zgodnie z przepisami za tirem? xD (nie mówiąc już o normalnym poruszaniu się.

Jak mnie nawet na podwójnej ciągłej wyprzedzają osobówkami jak sobie pyrkam 55-60kmh, bo przecież nie będą za tirem jechać, kto to widział, żeby tir jechał przepisowo, no #!$%@? jakiś :D Co chwilę tylko w lusterku widać lampy.

Prawda jest taka, że w Polsce jak w lesie, ludzie
  • Odpowiedz
Któryś z tirowców pisał tu na wykopie, że jak jedzie 8h to jak wyprzedzi kogoś i będzie jechał od niego 2km/h szybciej to w ciągu dnia pracy zrobi 16km więcej co licząc na 2 tyg trasy da mu 180km więcej ? Dobrze liczę ? No niby dla nich ma to znaczenie, a dla mnie ? Jadąc autostrada wkurzam się ale czekam aż skończą pajacować i ich wyprzedzam


@Krasnal_eg:

1 tirowiec zyska
  • Odpowiedz
@Cinkito

ok, to bez żartów, tak całkiem poważnie. Uzasadnij i wyjaśnij ludziom jaki jest sens wyprzedania w takim sposób jak widać na zdjęciu


Skoro jako jeden z niewielu chcesz tu rozmawiać poważnie to powiedz mi co ma wspólnego nieprzepisowy manewr do obrażania dość sporej w naszym kraju grupy zawodowej, do tego w tak prymitywny sposób?
Te teksty są tak prymitywne że aż ciężko zejść poziomem tak nisko i konstruktywnie odpowiedzieć. Wyjdź na
  • Odpowiedz