Wpis z mikrobloga

Polećcie proszę uczciwego mechanika we Wrocławiu, najlepiej południowa część miasta.

Cool story dla atencji:

Kiedyś miałem Corsę B, oddałem do serwisu mówiąc, że bierze dużo oleju. Po krótkiej diagnozie powiedział mi - uszczelka pod głowicą. Oczywiście nie miałem pojęcia co to jest, jakaś tam uszczelka to pomyślałem sobie, że zateguje mi za jakieś grosze i git. Zapytałem więc, ile to będzie kosztowało i usłyszałem "200 zł". Oczywiście nic nie zrobił, jak olej brała tak brała nadal, a pan mechanik był bogatszy o dwie stówy za cenę zajmowania miejsca na placu przez kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem wtedy 100% spierdoxem więc nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby jechać się kłócić, czy coś xD

#wroclaw #mechanikasamochodowa
Damasweger - Polećcie proszę uczciwego mechanika we Wrocławiu, najlepiej południowa c...

źródło: comment_1617959998XxdHNbBUzGMoipC2BDFNmz.jpg

Pobierz
  • 12
@Damasweger: Polecałem AutoNaKawę i w sumie większość tematów spoko mi ogarnęli, ale np. przy regeneracji maglownicy się nie popisali, bo po wstawieniu zapomnieli o kalibracji wspomagania i ustawienia punktu 0. Przyjeżdżałem jeszcze i mówiłem, że samochód ucieka w prawo, ale kończyło się poprawkami w geomertii. Natomiast to jedna sytuacja na ponad 40tys km serwisów (u mnie 3 lata - magiel, sprzęgło, wymiany olejów, chłodnica, jakiś wahacz, tuleje, łączniki), także osobiście nie
@onionspirit: Z blacharki robi wszystko, z mechaniki pojazdowej wymieniałem tam tłumik, płyny eksploatacyjne, wymieniałem tarcze, klocki i sprzęgło. Komputerów chyba nie ma (ten drugi na Oporowie ma na sto procent), ale wiem że współpracuje w tym zakresie z innymi mechaniorami w okolicy. Ciebie nic nie obchodzi. Mnie nigdy nie zawiódł.
@Damasweger to zależy jakie masz auto :p bo domniemam, że Corsa to już przeszłość. Miałem swego czasu kumpla, który sprowadzał auta, robił i sprzedawał. Jak zapytałem "dobry mechanik od fordów we Wrocławiu?" Odpowiedź brzmiała "nie ma" i mu wierzę bo ściągał po jednym aucie, robił pod siebie, jeździł z pół roku i dopiero sprzedawał