Wpis z mikrobloga

@vegetassj1:

Jest.

Przeciez to jest 10-15 sekund roboty

Nie jest. Nie opiera się na prostej pętelce, którą zna każde dziecko tylko na jakimś #!$%@? węźle. Kształt - sznurówka jest dużo łatwiejsza w obsłudze. Miejsce - musi być zawiązany w konkretnym miejscu, gdzie wiążąc sznurówki masz miejsce wyznaczone właściwie domyślnie, tam gdzie intuicyjnie jest ci najwygodniej chwycić. Siła zacisku - na nodze im mocniej tym lepiej, na czyi musisz się nakombinować. No
Jak sie bawisz w jakies specjalne wiazania prosze bardzo,ale wystarczy kilka ruchow i juz masz gotowy wezel ktory pasuje do 99% okazji:)

Polecam ten styl zycia.


@vegetassj1: Tak? Podchodziłem do tematu parę razy. Skoro uważasz, że jest taki sposób to pokaż.
@push3k-pro: Nazywa się four-in-hand lub "węzeł prosty". Ja na co dzień noszę podwójny i zawiązanie go zajmuje góra pół minuty wraz z odciągnięciem i powiedzmy, stylizacją.
Krawat nie uciska szyi, tylko źle dopasowana w kołnierzu koszula.
@vegetassj1: To, że ty się nauczyłeś tego w kilka chwil nie oznacza, że każdy inny tak to zrobi i nie oznacza, że jest to prostsze niż wiązanie butów. Wskazałem wyżej kilka powodów dlaczego, ale wolisz mieć to w dupie.