Wpis z mikrobloga

@Login776: Unieszkodliwiaj sobie do czasu aż nie trafisz na kogoś kto unieszkodliwi Ciebie. Miałem już sytuację w której samozwańczy strażnik texasu naruszył moją nietykalność cielesną w związku z brakiem kagańca na mojej twarzy co skończyło się dla niego opryskaniem jego zamaskowanej mordy piekłem w sprayu w postaci gazu pieprzowego fox 5.3
@Login776 na szczęście ten traumatyczny etap swojego życia zwany "edukacją” mam już za sobą, ale miło z twojej strony że ocaniasz mój wiek na niższy niż w rzeczywistości. widać tutaj że ludzie z obsesją na punkcie #!$%@?-19 z rozumem mają coś nie ten teges skoro ktoś o wolnym umyśle, nie pozwalający narzucać sobie czyjejś paranoi jest przez nich uznawany z automatu za dziecko w wieku szkolnym.
@Login776 a niech ci będzie, nie będe wchodził z tobą w zbędne dyskusje. pozostaje mi tylko mieć nadzieję że za takie próby narzucania komuś swojego zdania przekonasz się kiedyś na własnej skórze jakich #!$%@?ów nosi na sobie matka ziemia
@LuiS0524: typie jestem jednym z największych przeciwników restrykcji na tym portalu a ankieta podobnie jak moje niektóre wpisy to baity na które jak widać sporo osób się nabiera( ͡° ͜ʖ ͡°)