Wpis z mikrobloga

@Puszczykk: za każdym źle klikniętym razem....

Tu nachodzi mnie pewne niechciane wspomnienie.
Raz utknąłem, zaklinowałem się #!$%@? pod jakimś pomostem na jakimś stawku w GD.
Byłem gołodupcem straszliwym, poszedłem na pałę eksplorować to dla dreszczyku emocji.
Ni #!$%@? się nie idzie wydostać, ostatni zapis godzinę temu,
  • Odpowiedz
@Puszczykk: To jeszcze nic, ja kiedyś grałe sobie w risena tak te 5-6 godzin pod rząd i mi prąd wywaliło a zapisu nie zrobił ani jednego XD. Od początku grac mi sie nie chciało przez najbliższy rok.
  • Odpowiedz
@Puszczykk: Sytuacja miała miejsce 2 dni temu. Gram sobie elegancko, zbieram produkty na ulu mulu i właśnie wracam do kopalni, używałem jednego sejwa od jakiegoś czasu i nagle patrzę a gra zaczyna przycinać. Wciskam szybko ESC, zapisz grę i wybieram ten ostatni sejw. W połowie zapisywania gra się wywaliła, a ostatni działający sejw był sprzed wejścia do wolnej kopalni xd Już mi się nie chciało zabijać wszystkich strażników i poszedłem
  • Odpowiedz
@Tutututu Chyba wszyscy przez to przeszliśmy. I niech ludzie nie mówią, że gry nie mają walorów edukacyjnych - Gothic nauczył całe pokolenie, że warto robić backupy xD

@NaopaK Dawno nie grałem (ostatnio ze 3 lata temu), ale o ile pamiętam to używanie MARVINA i nawet innych kodów nic nie zmieniało z twarzą, o ile nie ożywiałeś kogoś lub siebie
  • Odpowiedz