Wpis z mikrobloga

@obszarnik: XD no to jak to jest? Jakie kryterium yrezba spełnić żeby być nieuczciwym kapitalistą wg ciebie? I jak ktoś jest komunistą a się dorabia na krzywdzie innych to kim wtedy jest?
@uczalka: No nie wiem, dla mnie frajda z możliwości słuchania dokładnie tego co chcę, co uda mi się odkryć, i co mi pasuje w konkretnym momencie zdecydowanie wygrywa ponad frajdą z otwierania skrzyneczek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duncanidaho2: Ale skrzyneczki po prostu działają na naszą psychikę. Gdyby tak nie było, to nie byłyby tak powszechnie wykorzystywane. ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym chyba nie do końca zrozumiałeś, o co mi chodziło - odkrywało się dany zespół przez tych parę piosenek, które były puszczane, ale przed czasami Internetu nie można było sobie po prostu wyszukać całego albumu i sprawdzić, czy jest fajny, tylko trzeba było go kupić w ciemno. I tutaj mogło
@uczalka: Zrozumiałem, tylko myślałem że mówisz o tym że dwie numery na albumie mogą być zupełnie inny niż single jako o wadzie, a nie o czmś fajnym. ;) Bo nadal dla mnie to wada, bo jak wtedy lubiłem Guns N' Roses to wkurzało mnie to wieczne przewijanie Knocking on Heanvens Door.

A co do odnajdywania czegoś nowego, poznawania muzyki, to teraz jest masę innych - moim zdaniem - lepszych źródeł. Np.